شینیون
شینیون

شینیون

برای اینکه در مراسم ویژه آخر هفته با استایل فوق العاده ظاهر شوید، مجبورید فکری به حال موهای درهم و برهم تان کنید؟! شینیون هنر یونانی جان بخشی به موهای شماست.

کوتاهی مو کودک

کوتاهی مو کودک

کوتاهی موی حرفه ای برای سلامت و زیبایی کودکان بسیار اهمیت دارد. کودکان به آرامش و اعتماد به آرایشگر در محیط آشنای خانه وقت کوتاهی مو نیاز دارند. کوتاهی موی کودک را به کلون بسپارید.

شینیون ژورنالی

شینیون ژورنالی

400,000 تومان

ثبت سفارش
شینیون ساده

شینیون ساده

200,000 تومان

ثبت سفارش

به احترام اساطیر یونان، اسطوره ای زیبا شوید!

میز بزرگ سنگی، تا جایی که چشم کار می کرد، پر شده بود از نوشیدنی ها و خوردنی های ناب. ظرف های بزرگ میوه بود که از روی دست خدمتکارها بر فرش میز چیده می شد و صدای همهمه زن ها انگار داشت بوی نشاط را در تنِ قصرِ با شکوه زنده نگه می داشت.

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

دیُنه با گوشه چشم به خدمتکارها اشاره می کرد و آن وقت ظرف و جام های پر از شیرینی و شربت بود که به احترام بانو برای مهمان ها حاضر می شد. آفرودیت در جشن تولدش قهقهه های بلند سر می داد و زیباییش را پخش می کرد در فضای سالن. روی موهایش که با ظرافتی زیبا پس گردنش جمع شده و بسته بود، یک گنجشک کوچک نشسته بود. کمی آن طرف تر آتنا با آن جسارتِ آذرخشی اش سرش را گرفته بود رو به سوی نور شمع ها تا رقص زنجیرهای طلایی لابه لای موهایش که- مثل تَلی از انگور در ظرف سرش نشسته بود- را بیشتر نمایش بدهد. چشم های بکر و وحشی آرتمیس اما در این مهمانیِ چند ساعته برقی از دلربایی زنانه می زد که قبلا هیچ وقت نزده بود؛ به قول دیمیتیر: «از بس همیشه موهایش را می ریزد دور و برش، تا حالا چشم هایش را درست ندیده بودیم!». هِرا که همیشه بافته های موهایش را در پشت سرش سنجاق می کرد، امروز توری شیری رنگ از لابه لای بافته ها رد کرده بود و ادامه تور را برگردن طاووسی انداخته بود که همیشه بر شانه هایش جا خشک کرده است... مایا با دست های خودش موهای