شینیون مو در خانه
شینیون مو در خانه

شینیون مو در خانه

همیشه داشتن حالت خاص برای موهای‌تان می‌تواند در متفاوت بودن شما کمک کند، که بهترین پیشنهاد برای این مورد شینیون است. که می‌توانید از خدمات شینیون ژورنالی و ساده در منزل کلون بهره ببرید.

آرایش کودکان و مهم ترین نکاتی که باید در مورد آن بدانید.

آرایش کودکان و مهم ترین نکاتی که باید در مورد آن بدانید.

امروزه انجام انواع بافت مو بین دختران و بانوان بسیار رایج شده و به صورت موقت و طولانی مدت انجام می‌شود. بافت مو که از گذشته در بین زنان اقوام و کشورهای مختلف رایج بوده و به عنوان نوعی آرایش و زیبندگی

شینیون دم اسبی(بدون موی اضافه)قیمت پایه

شینیون دم اسبی(بدون موی اضافه)قیمت پایه

400,000 تومان

ثبت سفارش
شینیون ژورنالی(قیمت پایه)

شینیون ژورنالی(قیمت پایه)

650,000 تومان

ثبت سفارش

به احترام اساطیر یونان، اسطوره ای زیبا شوید!

میز بزرگ سنگی، تا جایی که چشم کار می کرد، پر شده بود از نوشیدنی ها و خوردنی های ناب. ظرف های بزرگ میوه بود که از روی دست خدمتکارها بر فرش میز چیده می شد و صدای همهمه زن ها انگار داشت بوی نشاط را در تنِ قصرِ با شکوه زنده نگه می داشت.

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

دیُنه با گوشه چشم به خدمتکارها اشاره می کرد و آن وقت ظرف و جام های پر از شیرینی و شربت بود که به احترام بانو برای مهمان ها حاضر می شد. آفرودیت در جشن تولدش قهقهه های بلند سر می داد و زیباییش را پخش می کرد در فضای سالن. روی موهایش که با ظرافتی زیبا پس گردنش جمع شده و بسته بود، یک گنجشک کوچک نشسته بود. کمی آن طرف تر آتنا با آن جسارتِ آذرخشی اش سرش را گرفته بود رو به سوی نور شمع ها تا رقص زنجیرهای طلایی لابه لای موهایش که- مثل تَلی از انگور در ظرف سرش نشسته بود- را بیشتر نمایش بدهد. چشم های بکر و وحشی آرتمیس اما در این مهمانیِ چند ساعته برقی از دلربایی زنانه می زد که قبلا هیچ وقت نزده بود؛ به قول دیمیتیر: «از بس همیشه موهایش را می ریزد دور و برش، تا حالا چشم هایش را درست ندیده بودیم!». هِرا که همیشه بافته های موهایش را در پشت سرش سنجاق می کرد، امروز توری شیری رنگ از لابه لای بافته ها رد کرده بود و ادامه تور را برگردن طاووسی انداخته بود که همیشه بر شانه هایش جا خشک کرده است... مایا با دست های خودش موهای دخترها را یک به یک شینیون کرده بود.

 

یونان از آن تمدن باشکوه قدیم اش، هدایای بی شماری به دنیای امروز ما فرستاده؛ نه فقط فلسفه و منطق، نه فقط معماری کلاسیک برجامانده اش که دنیایی از بنیان های علم و هنرِ زیبایی از آتن قدیم به دست ما رسیده است. باورکنید یا نه شینیون یکی از آن هاست. زنان باستانی در آتن برای دلربایی هرچه بیشتر موهایشان را به سبکی خاص و ویژه در پشت سر می پیچیدند و این کار را به عنوان یک رسم در تکمیل زیبایی شان دنبال می کردند. واژه شینیون که از زبان فرانسه در ادبیات ما جاری شده، ابتدای حیاتش تنها منحصر بود به بستن کل موها با سنجاق در پشتِ سر. امروز اما شینیون هم مانند هر چیز دیگری راه خودش را هنرمندانه تر ادامه داده و در کنار زنان در مهمانی ها شرکت می کند!

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

«من تا حالا شینیون باز نکردم. همیشه فکر می کنم خیلی وقت گیره... خیلی باحاله ها ولی فکر کن باید بری، برسی آرایشگاه، نوبتت بشه، بعد با سروکله ت ور برن، وسط کار ولت کنن برن دکلره اون یکی رو از رو سرش بشورن، کارت تموم شه، راه بیافتی برگردی خونه، دوباره حاضر شی، بری مهمونی... اوووووه... بیکاری مگه؟!» اینها را مینا وقتی ابروهایش را توی هم فرو برده به همکارش که در میز بغلی نشسته است می گوید. مینا خیلی هم بی راه نمی گوید. راستش گاهی وقت ها خیلی سخت است که خودت را قانع کنی و این کارها را انجام بدهی. ولی اگر برایت بگویم که   آرایشگاه اینترنتی کلون درست برای همین است که همراهتان شده، با چشم های گرد نگاهم می کنی؟! لابد می پرسی: «دقیقا برای چی؟!». دقیقا برای اینکه فرصت قانع کردن خودت برای رفت و برگشت از آرایشگاه را صرف لذت بردن از زندگی کنی:

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

دم صبح شبنم خواب دیده است که در مهمانی باشکوه تولد آفرودیت شرکت کرده. لابه لای رنگ و لعاب خوابش همین طور که حواسش جمع موهای شگفت انگیز زن های مهمانی یونان بوده، ناگهان آرتمیس دست روی شانه اش گذاشته و گفته: «دوستان، بانو ونوس مهمان ویژه ما از روم هستند». همین که از خواب پریده، سال های خوش دانشجویی را در آن دانشکده تئاتر تهران به یاد آورده... «یادش به خیر برای پایان نامه اشکان نقشِ ونوس رو خودم بازی کردم...». از همان وقت تا الان که کودک چندماهه اشکان و شبنم دارد شیر می خورد، زندگی شان تغییرات زیادی کرده است: خوشی و ناخوشی و شادی و خیلی چیزهای دیگر. تا قبل از بارداری به قول شمیم، خواهرش از آن دست آدم های «آرایشگاه برو و همیشه مرتب» بوده. مادر شدن ولی تا حد زیادی وقتش را پر کرده است. نامزدی دختردایی اش در هفته آینده هم فرصت خوبی ست که شبی در کنار تمام خانواده بگذرانند. شبنم لباسش با آن یقه نسبتا بسته را از کمد بیرون آورده و نگاه می کند: «با این لباس نمی شه موهام رو بریزم دورم... ولی بچه رو که نمی تونم ببرم آرایشگاه... از خودمم که نمی تونم جداش کنم...». شمیم با آرامش می خندد. شبنم با خنده ای آمیخته به شیطنت ادامه می دهد: «دیشب خواب دیدم رفتم تولد آفرودیت... همه شینیون شده بودن، شینیون باز خوشگل، شینیون بسته فوق العاده، همه جز من که ونوس بودم و موهام باز و بلند بود... مثل همین الان... فکر کنم یه نشونه بود...». خواهرها لبه تخت کنار هم می نشینند و از خنده ریسه می روند. شمیم می گوید: «بسپرش به من» و شبنم با خیال راحت سِلنا را در آغوشش می گیرد.

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

ظهر روزی که شبش مراسم نامزدی برگزار می شود، زنگ خانه به صدا در می آید. آرایشگر از آرایشگاه اینترنتی کلون می رسد و همین که کار شینیون باز را شروع می کند، صدای ونگ سلنا بلند می شود. شمیم خواهرزاده اش را در بغل شبنم می گذارد، نوزاد شروع می کند به شیر خوردن... کمی بعد وقتی فرشتۀ رویاها چشم های مست از شیر سلنا را با خودش به سرزمین خواب ها می برد، کار شینیون باز شبنم هم تمام می شود. شبنم پاهایش را دراز می کند روی مبل و نفس عمیقی می کشد که «آخییییش!».

اینجا که یونان نیست. من و شما هم که آرتمیس و مایا و هِرا نیستیم. شینیون باز هم که دیگر فقط یک مدل بستن مو با سنجاق نیست. پس کجای کاریم؟! اگر بخواهیم صاف و پوست کنده برایتان بگوییم امروزه به هنر جمع کردن و مهم تر از آن ثابت نگهداشتن مو به فُرم های مختلف شینیون می گوییم. چیزی که درباره این هنر بسیار موثر و پر اهمیت است، وابستگی همیشگی اش به ابتکار و سلیقه است. یعنی اگر سبدی داشته باشیم و کلاف سر در گم موهای شما را در آن بریزیم، بعد کمی ذوق هنری در سبد بپاشیم و تخصص آرایشگر را به آن اضافه کنیم، بافته ای هزار رنگ و شینیون شده تحویلتان می دهیم.

 

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

 

«من چه می دونم آرایشگری که میاد مدلی که من می خوام رو برام اجرا می کنه یا نه؟! اصلا اگر وسایلِ لازمش رو نداشت چی؟!». ما برای این سوال ها جواب داریم. گفتید دوست دارید مدل شینیون باز آن بازیگر ایتالیایی را که در اینترنت پیدا کرده بودید، برای مهمانی آخر هفته تان تجربه کنید؟! کار سختی نیست. بعد از ثبت سفارش در اپلیکیشن کلون فرصتی برای شما فراهم می شود تا با آرایشگر تماس گرفته و عکس مدل انتخابی تان را برایش ارسال کنید. آن وقت این هماهنگی هم خیالتان را راحت می کند و هم متخصص شینیون شما با اِشراف به طرح انتخابی، وسایل مورد نیاز را همراه خودش می آورد. گرچه همیشه هم راهی برای این هست که بگویید: «هنوز مدل شینیونم رو انتخاب نکردم... وقتی اومدین با هم مدل پیدا کنیم!». اما باز هم برای اینکه تصمیم گیری تان راحت تر شود، ما در آرایشگاه اینترنتی کلون دو سرویس شینیون ساده و ژورنالی را ارائه می دهیم که اولی برای مدل شینیون ساده و دومی برای مدل شینیون مجلسی تر استفاده می شود:

به زیبایی نقوش پر گنجشک با شینیون بسته

 

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

 

به یاد بیاورید: در سریال آخری که دیده بودید، وقتی خانم ایکس به عنوان کارمند اداره پلیس، وارد مهمانی نامزدش شد به نظرتان غریبه آمد. حتی از همسرتان پرسیدید: «این کدومشونه؟!». واقعیت این است که تغییر مدل موهای همیشگی تان برای یک شب متفاوت از شما چهره متفاوتی می سازد. یادتان باشد اگر مدل لباس و آرایش شما برای مهمانی های شب نشینی، تولدها و دورهمی ها بیشتر با موی بسته جور دربیاید، بهتر است سراغ مدل های شینیون بسته بروید. قدیم ترها، یعنی زمانی که مادران ما دوره جوانی را می گذراندند، مدل شینیون تحت هر شرایطی با بستن کل مو انجام می شد؛ ولی در دوره ما، شینیون های مختلفی روی موهای باز هم انجام می شود. برای همین هنرمندان شینیون کار کلون آراستگی مو را با ترکیبی از براشینگ و پوش قسمت های مختلف مو هم پیش می برند. گاهی در شینیون بسته ساده از ابزاری مانند کش، گیره، تل، سنجاق و کلیپس استفاده می شود.

به زیبایی برق پرهای طاووس با شینیون باز یا بسته ژورنالی

 

شینیون، شینیون باز، شینیون بسته، مدل شینیون، کلون، آرایشگاه اینترنتی، آرایشگاه

 

همه ما حداقل یک بار هم که شده، مجله خیاطی بوردا را دستمان گرفته ایم و شروع کرده ایم به ورق زدن. اول به نیت اینکه یک مدل لباس مناسب پیدا کنیم و سراغ خیاطمان برویم. بعد یک دفعه به خودمان آمده ایم که ای دل غافل تمام مدت محو تماشای مدل شینیون و آرایش مانکن ها بوده ایم. بگذارید بیشتر یادتان بیاندازم، مدل موی دختربچه ای با بلوز و دامن سبز روشن پیچیده و تاب خورده است و سنجاق کوچکی کنار گوشش برق می زند؛ ولی موهای بانوی چهل و چند ساله بوردا، با آن پیراهن گیپورِ سرمه ای بلندش بسیار حرفه ای تر از این هاست. در واقع مدل شینیون متناسب با ابزار مورد استفاده و روش تخصصی که هنرمند به کار می برد از سادگی به ژورنالی شدن می رسد. انواع بیگودی و تورهای نامرئی، پروتزهای اسفنجی، موی اضافه و ... وسایل کمکی هستند که دامنه فعالیت و مانور آرایشگر را بر دامنِ دشتِ موهای شما بیشتر می کند. این مدل شینیون برای هر جور مراسم رسمی و به اصطلاح مجلسی جواب گوی شماست.

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

همه آنچه باید درباره رنگ مو بدانید

درباره اکستنشن مو بیشتر بدانید

مراقبت از موی فر را یاد بگیرید

رنگ مو و آرایش مناسب پاییز

 

 

پسندیدم 14

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

چقدرجالب با اسطوره ها بازی کرده اید. این مطلب درس کانتنت مارکتینگ بود.

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

کاربر گرامی از دریافت پیام شما بسیار خشنودیم؛ چراکه کلون در سایه نظرات مخاطبان رشد می کند. با عضویت در سایت می توانید به جای نظر گذاشتن با نام کاربر مهمان، با نام حقیقی خودتان مسیر را برای ما هموارتر کنید.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

برای طراحی صفهات و طراحی سایتتون من میتونم کمکتون کنم

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

طراح گرافیک و تصورگر هستم . میتونم تو طراحی صفهات کمکتون کنم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ارزوی موفقیت و سربلندی دارم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنون دوست عزیزم. در کنار شما حتما موفق می شیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی بود . ممنونم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی بود . ممنونم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

به نظرم یکی از کاربردی ترین خدمات آرایشی کلون زمان عروسی ها و مهمونی هاست که آدم با خیال راحت آماده میشه و مجبور نیست منتظر نوبت های شلوغ آرایشگاه ها بشه

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

چه پیام خوشحال کننده ای. بله دوست عزیزم. کلون همیشه و تو هر موقعیتی کنار شماست تا با خیال راحت به زندگی روزمره تون برسید؛ دیگه قبل از مهمونی که جای خودش رو داره!

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

درمورد شینیون هیچکونه فکری نمی تونم بکنم فقط حسودیم شد به خانمایی که موشون قابل شینیون شدنه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چرا نمی تونید فکر کنید؟! موهای کوتاه هم با اضافه شدن مو می تونه شینیون های جذاب بشه. شما کار رو بسپرید به آرایشگاه اینترنتی کلون و به بقیه ش فکر هم نکنید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

شینیون ساده واقعا چهره را شیک میکنه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

آره واقعا. شینیون از اون مدل هایی محسوب می شه که همیشه شیک و باحاله.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چقدر جالب

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خوشحالیم که مطلب رو خوندید و براتون جالب بوده

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی جالب بود 🤗

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنونیم ازتون که مطالب رو می خونید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

از شما ارايشگران هنرمند وفعال كلون ممنونم كه زحمت رفت وامد رو مي كشيد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

با تشکر از شخصیت شما، این رسالت ماست در کلون، کلیه سرویس های آرایشی در منزل بدون کوچکترین هزینه رفت و آمدی انجام شود.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام من مي خوام سرويس شينيون بگيرم براي هفته ديگه ، مدل هم انتخاب كردم، ثبت سفارش براي كدوم ارايشگر انجام بدم؟ شينيون ساده مي خوام

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام عزیزم. وقتی شما برای سفارش اقدام می کنید، تمام ارایشگران فعال در منطقه خودتون رو می بینید و می تونید از بین اون ها انتخاب کنید. اگر باز هم به راهنمایی احتیاج دارید لطفا با شماره های 88835507-88863575 تماس بگیرید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

براى زيبا شدن شينيون توسط كلون كوتاهترين راه است

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه تعبیر زیبایی، همه چیز را بیان کردید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسيارعالي بود از مطالب شما مربوط به شينيون استفاده كردم ممنون از كلون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام. ممنون از وبسایت خوب کلون. آیا میشه مدل‌های شینیون ساده و ژورنالی رو تو وبسایتتون دید و قبل سفارش مدل رو انتخاب کرد؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام عزیزم. دوست نازنین قراره به همین زودی ها آرایشگران کلون روی وبسایت پروفایل داشته باشند و شما بتونید همه نمونه کارها رو مشاهده کنید. تا اون وقت در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال کنید یا با شماره های 88863575-88835507 تماس بگیرید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

امروز من و عشقم حنا خانم پر دردسر بلاخره موهامونو شبیه هم با دوتا سرویس کار مختلف، یکی برای من یکی برای دخترکم درست کردیم، عین هم، خیلی شبیه مامانش شد امروز ❤️❤️❤️❤️

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی خوشحالیم از دریافت پیام شما. به حناخانوم پر دردسر از قول ما تبریک بگید موهای قشنگش رو. چه روز قشنگ مادر-دختری و باحالی داشتید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بازم مثل همیشه خیلی خوب

نسیم دهاقین پسندیدم 0 | پاسخ

مدل شنیون ها رو کجا میتونم ببینم؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام عزیزم، می تونید تو صفحه ارایشگران وبسایت برید و نمونه کارها رو ببینید یا به واتساپ شماره 09916705473 مسیج بدین تا براتون ارسال کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام