براشینگ مو و کرلی و سشوار مو در خانه
براشینگ مو و کرلی و سشوار مو در خانه

براشینگ مو و کرلی و سشوار مو در خانه

براشینگ مو در منزل، سشوار و کرلی مو در منزل، خدماتی ویژه کلون که با کادر 100% مجرب و حرفه ای خود به شما کمک می‌کند تا موهایی زیبایی داشته باشید.

گل محمدی پوست شما را زنده می کند

گل محمدی پوست شما را زنده می کند

گل محمدی همان است که شما گلابش را بهتر از خودش می شناسید. این گل با پوست شما دوستی نزدیکی برقرار می کند.

براشینگ (Brushing)

براشینگ (Brushing)

150,000 تومان

ثبت سفارش
فر دائم مو(قیمت پایه)

فر دائم مو(قیمت پایه)

2,500,000 تومان

ثبت سفارش
کرلی با بابلیس (قیمت پایه)

کرلی با بابلیس (قیمت پایه)

350,000 تومان

ثبت سفارش
کرلی با سشوار(قیمت پایه)

کرلی با سشوار(قیمت پایه)

250,000 تومان

ثبت سفارش

براشینگ مو و کرلی مو در خانه

براشینگ مو در خانه معمولا برای همه ما کار سخت و پیچیده ای به نظر می آید. چرا که وقتی تسلط کافی روی سر خودمان نداشته باشیم، حاصل ساعت‌ها تلاش برای براشینگ موهایمان، باز هم چیزی به تر و تمیزی دست یک آرایشگر ماهر نخواهد شد. اصلا شاید شما هم بارها از خودتان پرسیده باشید که چرا سشوار مو در خانه، دست هایم این اندازه خسته می شوند؟! بعد هم فکر کرده اید که لابد سشوار آرایشگرم برند معتبرتری دارد! امیدوارم تا آنجا پیش نرفته باشید که از مغازه‌های خیابان منوچهری، برای خودتان سشوار حرفه ای (آن هم با قیمت گزاف) بخرید؛ چون آن وقت متوجه می شوید آنچه در زیبایی کار آرایشگر نهفته است، فقط برند سشوار نیست. هنر و مهارت دست آرایشگر در براشینگ مو از همه چیز موثرتر است؛ چه بسا یک فرد متخصص با سشواری خانگی هم بتواند موهای بی نظیری تحویلتان بدهد.

گذشته از اینها شما نمی دانید برای اینکه موهایتان صاف باشد و در انتهایش کمی تاب بردارد، باید برس ها را در چه زاویه‌ای نگه دارید. یادتان باشد حتی اگر خیلی هم خوب بدانید، یک قانون همیشگی وجود دارد: هیچ‌کس نمی‌تواند براشینگ در منزل را با کار یک ارایشگر مقایسه کند؛ حتی خود آرایشگرها هم برای این کار نیازمند کمک همکارانشان هستند! چون نه تنها از کت و کول می‌افتید، بلکه سخت‌ترین کار دنیا پیدا کردن فرقِ مو در حالتی است که پشت سرتان را نمی بینید.

خدمات براشینگ مو در منزل کلون:

واقعیت این است که موهای شسته شده شما وقتی در حالت درست سشوار کشیده نمی شوند، به خصوص زیر روسری و مقنعه، مرتب در حالت کششی قرار می‌گیرند. هر بار که مقنعه را جلو و عقب می‌برید الکتریسته و تماس میان تارهای مو، حالت اصلی آنها را خراب می کند. شاید باورتان نشود ولی این بلا بر سر موهای براشینگ یا کرلی شده نمی آید. چون شال و روسری و مقنعه روی آن سُر می‌خورد. بیایید زن‌های خوش لباس و خوش استایل زندگی‌مان را به یاد بیاوریم؟! فلان هنرپیشه هالیوودی در بهمان فیلم را یادتان هست؟! ایستاده بود روی تپه سبز رنگی که پر بود از گل‌های بابونه سفید، نسیمی خنک موهایش را از شرقیِ شانه‌هایش برمی‌داشت و می‌نشاند روی غربی‌ترین بخش ترقوه‌اش. شما هم از دیدن این صحنه قند توی دلتان آب می‌شد و غده‌های هم‌ذات‌پنداریتان هورمون ترشح می‌کرد و فکر می‌کردید: «وای چه موهایی!!». خبر شگفت‌انگیز امروز همین است: «براشینگ در خانه شما را هالیوودی می‌کند»؛ شاید حتی خاص‌تر از این.

خدمات کرلی مو و سشوار مو در منزل کلون:

آرایشگاه اینترنتی کلون که در بخش های مختلف خدمات زیبایی در منزل در بخش براشینگ، دو نوع سرویس مختلف را برای شما در نظر گرفته است: کرلی مو (Curly) مو در خانه و سشوار مو در خانه. برای سفارش هر کدام از این خدمات کافی است که روی ثبت سفارش کلیک کنید و با ثبت زمان و انتخاب آرایشگر، خدمات موردنیازتان را در جایی که دوست دارید(منزل یا محل کار) دریافت کنید. توجه داشته باشید که میان این دو سرویس یک تفاوت عمده وجود دارد. براشینگ هنر سشوار کشیدن مو به شکلی است که موهای شما صاف شده و ممکن از انتهای آن (بنابر سلیقه شما و مدل موهایتان) به بیرون یا داخل تاب داشته باشد. در حالی که کرلی مو یعنی سشوار کشیدن مو و ایجاد تاب و پیچش در ساقه آن. به طوری که موهای شما در قسمت ریشه تا حوالی گوش، صاف بوده و باقی ساقه فر و موج دار خواهد بود.

 

گندمزار موهای‌تان را به کمک خدمات براشینگ مو در منزل دست پر توان باد صبا بسپارید!

گندم های کوچک که ریز ریز از جان خاک قد کشیده بودند، به صف ایستادند کنار هم. گندم اولی گفت: «تو چرا رفتی سمت راست؟!» گندم دومی جواب داد: «نمی دونم چرا کج شدم، کاش یه کسی کمکم کنه بتونم صاف شم...». گندم سومی خودش را انداخت وسط حرف آنها و با خنده گفت: «ولی من دلم می خواست کله م پیچ بخوره و ساقه م صاف باشه...». آفتاب بود و نور از میان ابرها رد می شد و با خودش گرمی و مهربانی می ریخت روی سر گندم ها. باد صبا سرش را از میان ابرها بیرون آورد و به گندم زار نگاه کرد. بعد دست هایش را به سمت پهلو باز کرد و شروع کرد به وزیدن بر گندم های جوان. هزار گندم شاد در پرتو نور و گرمای خورشید و عشق بادِ صبا تنشان را جنباندند و هر کس هر جور که دوست داشت شکل گرفت: صاف و ایستاده، مواج و حالت دار. از دور که زمین گندمزار را نگاه می کردی، انگار کسی با دقتی عجیب گوشه گوشه اش را نقاشی کرده بود.

 

کرلی مو و سشوار مو در منزل

شما چه قدر به گندمزارتان اهمیت می دهید؟! هیچ فکر کرده اید باد صبا روی سر شما چه معجزه ای می کند؟! اصلا چه قدر فکر می کنید که باید به موهایتان اهمیت بدهید؟! مو و مدلش، بخشی از هویت چهره شماست؛ شاید تنها چیزی است که می خواهد کمک کند میان شما و خواهر دوقلویتان تفاوتی باشد! موهایتان هر اندازه که باشد، هر رنگی که باشد، هر مدلی که داشته باشد، باز هم از هوف هوفه ی فرزندِ کوچکِ باد صبا که از درون سشوار بیرون می آید، بی نیاز نیست. برای این کار بهانه نیاورید. راستش را بخواهید اگر قرار بود من برایش اسم بگذارم هیچ وقت نمی گفتم: « براشینگ ». می گفتم: «اولویت زیبایی». راست می گویید، می دانم، می فهمم، سخت است که هر بار از حمام بیرون بیایید و بروید آرایشگاه و براشینگ کنید. ولی اگر هر بار که از حمام می آیید، آرایشگر در خانه کنارتان باشد چه؟! اصلا   آرایشگاه اینترنتی کلون برای همین کنار شما ایستاده است تا با هر جور سختی، خداحافظی کنید:

 

خدمات براشینگ  مو زنان در منزل

 

از وقتی برای تحصیل در دانشگاه مورد علاقه ات در تهران مستقر شده ای، هیچ آرایشگاهی به دلت ننشسته. همین است که هر بار کار آرایشی داری، باید یک نفر خاص را برای آن کار خاص جست وجو کنی. آخر همین هفته که برای عروسی مژده دعوتی هم اولین بار است بدون کمک مامان باید برای عروسی حاضر شوی. گرچه چی بپوشم ها را پای واتس آپ با مامان چک کرده ای. مژده وقتی آمدی به تهران، اولین دوست صمیمی ات شده و حالا که می خواهد برای همیشه زندگی جدیدی شروع کند، هیجان زده ای... اینبار ولی مژده هم وقت ندارد بیاید تا با هم فکری به حال موهایت بکنید.

 

خدمات کرلی مو در منزل

 

هیجان زده بودنت هم باعث شده تصمیم بگیری در آن جشن با شکوه حسابی بدرخشی. داری برنامه ریزی می کنی موهایت را چه طور سشوار بکشی که وقت کم نیاوری: «ساعت 4 می رسم خونه، دوش می گیرم می شه 4 و نیم، تا آرایش کنم و لباس بپوشم، ساعت بشه 5 و ربع... یک ربع به هفت هم که آژانس میاد دنبالم... خاک بر سرم موهام رو چی کار کنم آخه؟!». هر جوری حساب می کنی و برنامه ریزی هایت را جابه جا، باز هم وقت کم می آوری. «اصلا بذار ببافمش یه وری... آخه کی برای عروسی یه وری می بافه موهاش رو... خیلی هم بلدم مثلا!!! ... ببندم پشت سرم، ساده ... نهههه ... این مهمونی مهمه...». یک دفعه یادت می آید چندی قبل از همکارت چیزی شنیده بودی راجع به   آرایشگاه اینترنتی کلون . گفته بود برای عروسی برادرش جمع شده بودند در خانه مادری و آرایشگر از کلون دعوت کرده بودند. شگفت زده بود که درست در مدت زمانی که سایت مشخص کرده بود، کار همه شان انجام شده بود و دست آخر همه با هم میکاپ شده رسیده بودند به باغ... دست به کار می شوی و همین حالا که اول هفته است، برای روز عروسی با آرایشگر کلون ساعت دلخواهت را هماهنگ می کنی. بالاخره برای آن روز هیجان انگیز و بی نظیر خیالت راحت شد.

 

آخه کی گفته وقتش رو نداری که سشوار بکشی یا موهات کرلی کنی؟!

 

 براشینگ و کرلی مو در منزل

 

میترا خسته از کار برگشته بود خانه و روی مبل ولو شده بود. اصلا معلوم نشده بود که چه وقت و چرا انقدر بی وقت خوابش رفته بود. دیده بود که با بچه ها رفته اند پیک نیک. روی چمن ها نشسته بود و بازی بچه ها را از دورتر نگاه کرده بود. بعد چند بار تذکر داده بود: «یواش تر... علیرضا مواظب باش توپ نخوره تو سر مانلی...». علیرضا بازی را رها کرده بود و آمده بود کنارش نشسته بود: «یه چایی به منم بده». چای را برای علیرضا قند پهلو ریخته بود و از سبدش یک ظرف شکلات هم کنارش چیده بود و باهم نشسته بودند به تماشای هیاهوی بچه ها. بعد نسیم نازک و خنکی زده بود توی صورتش و دستش را بلند کرده بود که انگشتانش را ببرد لای موها تا تابی بخورند برای خودشان. یک دفعه انگار سیخی در سرش فرو رفته بود و جیغ نازکی شنیده بود. از خواب پریده بود؛ در خانه بود. دست مانلی لای موهایش گیر کرده بود. خبری از رویای پیک نیک نبود. مانلی با بغض می پرسید: چرا موهات همیشه گره داره مامان؟! انگار یک دفعه یادش آمده بود روی سرش چیزی هم به اسم مو دارد.

 

خدمات  براشینگ وکرلی مو در منزل با آرایشگاه سیار کلون

 میترا نبودن آنقدرها هم کار سخت و پیچیدهای نیست. یعنی شاید یک روزی بود، اما حالا خیلی راحت تر می توانید میترا نباشید! مثلا همین بعد از ظهرهایی که از کار برمی گردید، همین که دوش روزانه تان را می گیرید، وقت مناسبی است برای صدا کردن یک آرایشگر سیار تا موهایتان را براشینگ شده برای چند روز آینده تحویلتان بدهد. خوشحال می شوید اگر برایتان بگویم که در کلون روی هر سرویسی که مربوط به مو باشد ( رنگ مو ساده ، کوتاهی مو و...) یک براشینگ ساده هم رایگان هدیه می گیرید. از طرفی شاید باز هم خوشحال تر شوید اگر بدانید موهایتان هر شکل و اندازه ای که داشته باشد، برای براشینگ در کلون، یک اندازه هزینه لازم دارد.

 

کرلی مو

 

اصلا دقت کرده اید که بعضی از ما انگار فقط در حمام و وقت شستن یادمان می افتد مو داریم! موهایی که چه بلند باشند چه کوتاه، چه دریای مواج و چه صاف و آرام، بخش مهمی از هویتمان هستند. موهایی که اگر یک روز نباشند، تازه می فهمیم چه قدر گران بها بوده اند برایمان. سشوارها در خانه به ما کمک می کنند که پس از استحمام، موهایمان را خشک کنیم ولی هیچ وقت به این فکر کرده اید که چرا وقتی خودتان مو را خشک می کنید، حجم انبوهی از موهای وز وز شده روی سرتان شکل می گیرد و هیچ چاره ای هم ندارد؟! جواب ساده است: ما بلد نیستیم موهای خودمان را براشینگ کنیم!

 

 براشینگ مو زنان

 

 

 

این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

همه چیز درباره انتخاب سشوار

دانستنی هایی درباره مو

همه چیز درباره سرم مو

تقویت مو، راحت ترین کار دنیا

 

 

پسندیدم 10

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

چقدر بامزه نوشتید آدم خسته نمیشود از خواندن.

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

کلون از داشتن مخاطبان خوبی چون شما به خود می بالد.

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

کاربر عزیز، در صورتی که در وبسایت ثبت نام کنید و یا اپلیکیشن کلون را نصب کنید، هر بار که نظر خود را بنویسید با نام خود شما منتشر می شود و کلون بیشتر با شما آشنا خواهد شد. در هر صورت از اینکه نظر خود را با ما درمیان می گذارید سپاسگزاریم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

نميشه ثبت نام كنم كه ☹️☹️

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. لطفا با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه از طریق تلفن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. با تشکر.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

نمیتونم دانلود کنم🌹

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من شیراز زندگی میکنم اینجاهم نیرو دارین که بفرستین

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست خوبم. نمایندگی شیراز فعال شده و در حال تکمیل تیم ارایشگران در این شهر زیبا هستیم. به زودی از طریق همین وبسایت و شبکه های اجتماعی کلون به نشانی @kolounofficial اطلاع رسانی می کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام من امروز با کلون اشنا شدم واقعا ایده ی عالی و جالبی بود و کار کوتاهی که برای یکی از دوستانم انجام داده بودین واقعاااااا عالی بود .

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست نازنینم. به دنیای زنان کلون خوش آمدید. لطفا روی وبسایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنید تا بیشتر با هم در ارتباط باشیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

چرا با گوشی نمیشه دانلودکرد برنامتونو کد ارسال نمیده

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. در صورتی که سیستم عامل گوشی شما اندروید باشد می توانید از برنامه بازار اپلیکیشن کلون را دانلود کنید. لینک دانلود برای IOS هم روی صفحه اصلی همین وبسایت قرار دارد. در عین حال همواره امکان ثبت نام در خود وبسایت هم برای شما فراهم است. در صورتی که موفق نشدید با تلفن های آرایشگاه اینترنتی کلون در پایین همین صفحه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی خوب 👍👍

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

شما عالی هستی

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

کلون ممنونم❤️

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

کلون هم از شما ممنونه... با کلی قلب

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

من برای مهمونی همیشه کرای می‌کنم کلون جونم

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

خیلی شیک و خوبه کرلی... حال آدم رو عوض می کنه. کار خوبی می کنید عزیزم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

انشاالله همیشه بدرخشید

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خیلی ممنون... با شما حتما می درخشیم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با آرزوی بهترین ها برای تیم کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

مرسی که انرژی می دین

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار عالی ، موفق باشید . حتما تماس میگیریم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

چرا شما؟! اشاره کنید ما باهاتون تماس می گیریم... اصلا چرا تماس؟! کافیه اپلیکیشن رو دانلود کنید تا کلون همیشه کنارتون بمونه...

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من موهام خیلی فره. اگه زمان براشینگ از یک ساعت بیشتر شد آیا کلون پول بیشتری میگیره؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام. قیمت های آرایشگاه اینترنتی کلون ثابته و تغییری نمی کنه عزیزم. درواقع قبل از انجام کار فاکتور صادر شده... خیالتون راحت.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من از برانشينگ از ارايشگر اينترنتي كلون استفاده كردم وبسيارات راضي هستم

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سلام. چه عالی. چه قدر خوشحالمون کردید با این پیام. امیدوارم از همه سرویس های کلون رضایت داشته باشید

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالى بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خودت عالی هستی رفیق

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بعد از کوپ مو یه براشینگ حرفه ای کلون واقعا به موها حال می ده

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خیلی حال می ده، خیلیییییییییییییییی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

هنوز هم سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

شاید علامت رضاست این سکوت؟! بله؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ولی به نظرم سکوت سرشار از ناگفته هاست... :))))

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

نوشته هاتون خیلی زیباست و به زیباترین شکل ممکن نوشته شده.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه دلگرم کننده و عزیز بود این پیام. ممنونم که کنارمون هستید عزیز دل. بازم به کلون سر بزنید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام