صورت
صورت

صورت

زیبایی صورت یک زن با جنس پوست، طراوت، تقارن، نوع آرایش و اندازه تمیزی آن ارتباط مستقیم دارد. داشتن صورت بی نقص را با آرایشگاه اینترنتی کلون تجربه کنید.

چه وقت قیمت ها در کلون تغییر می کند؟!

چه وقت قیمت ها در کلون تغییر می کند؟!

در این مطلب قصد داریم از موقعیت هایی برایتان بنویسیم که درخواست شما می تواند هزینه متفاوتی با آنچه روی سایت آمده است، پیدا کند.

آرایش

آرایش

آرایش بخش جدایی ناپذیری از زیبایی صورت است. همه ما برای یک آرایش کامل و بی نقص نیازمند تخصص یک فرد حرفه ای هستیم. کدام را نیاز دارید؟! میکاپ ساده یا پیشرفته؟!

پیرایش

پیرایش

پیرایش الفبای زیبایی پوست و چهره شماست. صورت زیبا و پوست صاف قبل از هر چیزی به پیرایش احتیاج دارد. کدام را می خواهید؟! اصلاح با بند، وکس صورت یا اصلاح ابرو؟!

ابرو

ابرو

ابروها آن دو خط زیبای محافظ چشم را که می شناسید! برای قرینه سازی تخصصی و زیبای ابروهایتان چه برنامه ای دارید؟! یک اصلاح درست، میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ؟!

مژه

مژه

حال و روز مژه ها یک آرایش واقعی را برای چشمانتان رقم می زند. اکستنشن مژه یا لیفت و لمینیت و بوتاکس آنها می تواند به شما و چشمانتان رنگ و لعاب تازه ای بدهد.

تتو

تتو

صورتتان را نیازمند یک قرینه سازی ماندگار می دانید؟! تتو صورتتان را آراسته و خیالتان را برای مدت بیشتری راحت می کند. با انواع تتو این مسیر برایتان هموار می شود.

پاک سازی صورت

پاک سازی صورت

ماساژ پاکسازی صورت به جوانسازی و آبرسانی پوست شما اهمیت می‌دهد. پوستتان در معرض آلودگی‌های مختلف است؟! برای سلامتی و شادابی آن به پاکسازی صورت فکر کنید.

منو خانه وارد شوید ثبت نام