کلون؛ اینجا و اکنون

آرایشگاه اینترنتی کلون

آرایشگاه اینترنتی کلون، خدمات زیبایی در منزل، آرایشگاه زنانه در محل

کلون، اولین آرایشگاه اینترنتی و سیار زنانه و برترین شبکه آنلاین خدمات آرایشی در محل. با کادری 100% حرفه ای. کلون در واقع یک آرایشگاه زنانه مجهز و کامل است، با این تفاوت که تعداد شعبه هایی به تعداد خانه های شما دارد. که مشتریان عزیز می‌توانند از طریق سایت یا اپلیکیشن کلون به صورت آنلاین از خدمات زیبایی در منزل کلون در هر ساعت و هر مکانی بهره‌مند شوند.

دریافت اپلیکیشن کلون

اپلیکیشن آرایشگاه اینترنتی کلون
خدمات مو زنان

خدمات مو زنان

مو از مهم ترین اجزای صورت است. بلندی و کوتاهی، پرپشتی، رنگ، حالت، باز و بسته بودن مو که همه زیبایی شما را تضمین می کند که می‌توانید خدمات زیبایی مو در منزل خود را به آرایشگاه اینترنتی کلون بسپارید.

صورت و خدمات آرایشی صورت

صورت و خدمات آرایشی صورت

صورت و داشتن چهره‌ای زیبا همیشه از مهم‌ترین چیزی‌هایی است که بانوان به آن می‌پردازند که پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن چهره ای زیبا از متخصصان حرفه ای ما و خدمات زیبایی و آرایشی صورت در منزل بهره‌ ببرید.

خدمات ناخن زنان

خدمات ناخن زنان

ناخن‌های بانوان از جمله اعضایی هستند که به میزان زیادی در زیبایی آن‌ها تاثیر گذار است.برای اینکه شما عزیزان هم از این زیبایی بهره‌مند شوید بهترین پیشنهاد استفاده از خدمات زیبایی ناخن کلون در منزل است.

اپیلاسیون در منزل

اپیلاسیون در منزل

اپیلاسیون به شما کمک می‌کند تا پوست صاف و بی مویی داشته باشید. که شما می‌توانید از متخصصان حرفه ای کلون در بخش خدمات اپیلاسیون بدن و وکس صورت در منزل استفاده کنید.

خدمات زیبایی و آرایشی کودک

خدمات زیبایی و آرایشی کودک

در دنیای امروز کودکان هم مانند بزرگسالان به دلایل مختلفی نیاز به آرایش کردن دارند. که می‌توانید برای آرایش کودکان خود از خدمات آرایشی و زیبایی کودک در کلون استفاده کنید.

خدمات آرایشی عروس در خانه | آرایشگر همراه با عروس

خدمات آرایشی عروس در خانه | آرایشگر همراه با عروس

خدمات آرایش عروس در منزل و میکاپ عروس در کلون با برخورداری از تیمی 100% حرفه ای و با ارائه پکیج های عروس حرفه ای به هر شما در رسیدن به زیبایی واقعی کمک خواهد کرد.

درباره آرایشگاه اینترنتی کلون

درباره ما

آرایشگاه اینترنتی کلون، یک آرایشگاه زنانه با امکانات کامل مانند تمامی سالن های زیبایی است با این تفاوت که در حوزه خدمات سلامت، زیبایی و آرایش خانم ها در خانه خودشان فعالیت می کند. مجموعه کلون قصد دارد به عنوان یک آرایشگاه آنلاین خدمات رسانی به خانم ها در محل و توسط آرایشگران خانم را به شکلی نوین ارائه کند. مشتریان می توانند برای دریافت خدمات زیبایی در منزل کلون از طریق وبسایت و اپلیکیشن کلون در حوزه های مو، صورت، ناخن، اپیلاسیون، عروس و کودک ثبت سفارش کنند. کلون یک آرایشگاه اینترنتی است.

منو خانه وارد شوید ثبت نام