مانیکور ناخن
مانیکور ناخن

مانیکور ناخن

مانیکور ناخن بدون شک یک از بهترین گزینه ها برای داشتن ناخن های مرتب و شیک است. که در کلون می‌توانید از خدمات مانیکور با پارافین، مانیکور با ژلیش ساده، مانیکور خیس و ساده بهره‌مند شوید.

راه و رسم ثبت سفارش در یک آرایشگاه اینترنتی

راه و رسم ثبت سفارش در یک آرایشگاه اینترنتی

وقتی می گوییم کلون یک ارایشگاه اینترنتی است، از چه حرف می زنیم؟!

مانیکور به همراه ژلیش ساده

مانیکور به همراه ژلیش ساده

140,000 تومان

ثبت سفارش
مانیکور خیس

مانیکور خیس

95,000 تومان

ثبت سفارش
مانیکور ساده(دورگیری)

مانیکور ساده(دورگیری)

75,000 تومان

ثبت سفارش

مانیکور ناخن چیست؟

مانیکور به فرایند مرتب کردن و آرایش ناخن های دست گفته می شود. برای داشتن ناخن هایی مرتب و زیبا بهتر است حداقل هر دو هفته یکبار ناخن ها را مانیکور کنیم. به همین خاطر بهتر است که از خدمات مانیکور در خانه کلون استفاده کنید. تا در وقت خود صرفه جویی کنید و زمان زیادی را در آرایشگاه صرف نکنید.

در مانیکور حرفه ای چه کارهایی انجام می شود؟

مانیکور شامل ماساژ دادن دست ها و فرمدهی به ناخن ها می شود. در مانیکور کوتیکول ها یا همان پوست های اضافه دور ناخن شما با عقب زن چوبی یک جا جمع می شوند. سپس توسط ابزاری به اسم نیپر یا پوست گیر گرفته می شود. سپس تمام ناخن ها سوهان کشی و مرتب می شوند.

بهتر است برای سوهان کشی ناخن ها از سوهان نرم استفاده شود تا ناخن آسیب نبیند. دقت کنید که قبل از انجام مانیکور باید دست داخل محلول های آب و کوکتل مانیکور قرار گیرد. چراکه پوست اطراف ناخن نرم می شود و مانیکور راحت تر انجام می شود.

بعد انجام سوهان کشی و اتمام کار، اطراف ناخن ها را توسط روغن نرم کننده ماساژ می دهند. البته شما می توانید از ناخن کار خود بخواهید که بعد از انجام مانیکور برایتان لاک هم بزند.

کلون، تمام مراحل لازم برای انجام مانیکور حرفه ای را برای شما در خانه انجام می دهد.

مزایای مانیکور

انواع فرم های ناخن

ناخن های شما با توجه به سایز آنها و علاقه شما می تواند شکل و فرم های مختلفی داشته باشند. این فرم ها عبارت اند از:

ناخن گرد

این مدل برای ناخن هایی که کوتاه هستند مناسب است.

ناخن بیضی

ناخن هایی که سایز بلندی دارند را می توان به این فرم درآورد.

ناخن مربعی

در این حالت، ناخن ها کاملا شکل مربعی به خود می گیرند.

ناخن بیضی – مربعی

در این فرم، دو طرف ناخن با هم موازی هستند اما سر آنها گرد می شود که این مدل طبیعی تر از فرم مربعی است.

البته فرم های دیگری مانند بادامی و خنجری هم وجود دارند که می توانید آنها را با توجه به فرم دست خود انتخاب کنید.

کوکتل مانیکور چیست؟

کوکتل ها آبرسان و مرطوب کننده های قوی پوست هستند. نمک دریای موجود در کوکتل ها باعث شفافیت و پاکسازی پوست می شود. موادی که در کوکتل ها استفاده می شد اثرات خوشبو کنندگی و رایحه درمانی و جوان کننده پوست هستند و می توانند استرس شما را کاهش دهند. همچنین خاصیت ضد قارچ هم دارند.

خدمات مانیکور در خانه

از دوران دبیرستان متوجه این تفاوتش با بقیه دوستاش شده بود. اونقدرم مسئله مهمی نبود اما خودش خیلی به این قضیه فکر می کرد. به محض دیدن دوستانش و یا بقیه دختر ها اول به ناخن هاشون نگاه می کرد. گذشت و گذشت تا اینکه شد استاد طراحی. هستی برای رسیدن به این کار خیلی زحمت کشیده بود اما چیزی بود که همیشه ناراحتش می کرد.


وقتی سر کلاس داشت به هنرجوها آموزش میداد کم کم دوباره متوجه شد که ناخواسته حواسش به ناخن های مرتب شاگردانش پرت میشه. ناخود آگاه اونها رو با ناخن های نامرتب خودش مقایسه می کرد. انگار ناخن های هر کدوم از انگشتاش با هم فرق داشتن. خودش که می گفت ناخن های من شبیه دامنن.
برای خودش خیلی عجیب بود که این مسئله بی اهمیت چقدر می تونست براش آزار دهنده باشه. مخصوصا مواقعی که خودش داشت چیزی رو طراحی می کرد و شاگرداش به دستاش خیره میشدن. این موضوع باعث میشد که حواسش پرت بشه و تمرکز کافی رو نداشته باشه.


درحالی که داشت به ناخونهای مرتب و لاک خورده یک دستش نگاه و میکرد و منتظر بود اونیکی دستش هم از دستگاه در بیاد داشت به این چیزا فکر میکرد و حالا فقط یک لبخند از سر رضایت برای مانیکور ناخن هاش به آرایشگر کلون تحویل داد.
از وقتی که دست های خودش رو مرتب و لطیف میدید فکری که مدتها تو سرش بود رو عملی کرد و شروع کرد به ضبط کلاس های آنلاین و مجازی. بعضی موارد شاید از نظر بقیه بی اهمیت و ساده باشند اما به خود ما حس خوبی را القا میکنند و باعث افزایش اعتماد به نفس می شوند و گاهی یک مانیکور حرفه ای می تواند این حس ها را به شما منتقل کند.

دختر ها به خوبی به این موضوع واقف هستند که سوهان کشیدن ناخن ها و به خوبی فرم دادن به اونها کار هرکسی نیست. حتی اگر این کار را هم به خوبی انجام دهید، اگر در زمان گرفتن کوتیکول ها حواستان را جمع نکنید ممکن است گوشه ناخن های خود را زخم کنید.
بعد از تمام اینها نوبت به لاک زدن می رسد. همه ما بارها مجبور بوده ایم که مدت ها بدون اینکه کاری بکنیم، یک جا بنشینیم تا ناخن هایمان خشک شود و در آخر چیزی که هستی از آن متنفر بود، افتادن رد پتو روی لاک.
پس به جای سر و کله زدن با این مشکلات فقط کافی است برای انجام خدمات مانیکور در خانه، آرایشگر کلون را خبر کنید. تا در منزل و حین تماشای سریال مورد علاقه تان مانیکور خود را انجام دهید.

کلام آخر

انجام مانیکور به کاهش استرس کمک می کند. اما تصور کنید بعد از انجام مانیکور و ماساژ دست ها، مجبور باشید برای رفتن از آرایشگاه به خانه دوباره دست های خود را در معرض آفتاب و سرمای هوا قرار دهید. کلون براه حلی برای این مشکل شما است. تیم تخصصی و حرفه ای ما، ناخنکار های خبره خود را با تمام تجهیزاتی که در سالن آرایشگاه ها موجود است به خانه شما می فرستد.

 

دستت را به من بده

هیچ وقت به تصویر کلی دست ها با آن انگشتان مرتب و منظم و ناخن هایش دقیق فکر کرده اید؟! چه قدر به کارایی بیش از اندازه انگشتانتان در تمام زندگی فکر می کنید؟! اصلا چند کار را سراغ دارید که بدون دست بشود انجامشان داد؟! از خاراندن پسِ سر وقت فکر کردن پشت میز سرِ کار بگیرید تا وقتی که می خواهید چیزی بنویسید یا در کافه ای کنار یک دوست قهوه ای بنوشید و گپی بزنید؛ در همه حال و همه وقت دست ها معرف شما به دنیای اطرافتان هستند. «وقتی داشت حرف می زد، یهو چشمم افتاد به دستش... به نظرم اومد می تونه نوازنده باشه... انگشت های کشیده و بلندی داشت...»؛ می بینید! ما آدم ها را با دست هایشان می شناسیم. با این همه چه قدر به دست و انگشتمان اهمیت می دهیم؟! این یک تعامل دو طرفه است: تو دستت را دوست داری و دستت به تو شخصیت می دهد.

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

عبارت مانیکور که از زبان فرانسوی به فارسی متداول ما آمده، دقیقا به همین معنی است: مراقب از دست و ناخن. درست مشخص نیست که از کجای تاریخ زنان متوجه این شده اند که برای جلوه هر چه بیشتر دستانشان باید مانیکور کنند، اما روشن است که آن جای تاریخ باید زمانی باشد که زن متوجه خودش شده است؛ متوجه اینکه حقیقت دارد و دوست داشتنی است. مانیکور کردن یعنی از میان برداشتن گوشه های ناخن (کوتیکول)، مرتب کردن آنها و سوهان کشی، پولیش بستر ناخن و گاهی هم لاک زدن. گرچه ایده ابتدایی مانیکور آن هم به شکل امروزی در پاریس و توسط آرایشگران فرانسوی به دنیای زیبایی ورود کرد و آنها در فرآیند کار فقط از رنگ صورتی کمرنگ و سفید برای مانیکور استفاده می کردند، اما مانیکور در دنیای معاصر ما معنای متفاوتی پیدا کرده است و انواع مختلفی هم دارد.

 

 

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

یگانه مانیکور ساده را دوست دارد

همین دیروز بود که یگانه بعد از تمرین آخر برای ضبط موسیقی به خانه برگشت و منتظر آرایشگرش از آرایشگاه اینترنتی کلون در خانه نشست. بعد که آرایشگر آمد، وقت مانیکور کردن دست ها برایش از روزهای سخت آخرین تمرین ها گفت و از اینکه مدام ذهنش درگیر می شود که نکند سرما بخورد. حتی برای آرایشگر گفت: «دوست دارم تو روزهای قبل ضبط از جام تکون نخورم و بشینم توی خونه کلا... می دونی! تو همچین موقعیتی یه سرماخوردگی کوچیک می تونه کل گروه رو نابود کنه...».

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

حالا فردای آن دیروز است. یگانه موهای صافش را ریخته دور شانه و شال سبزش را طوری روی سرش جاگیر کرده که از پشت شیشه استودیو هم می شود عطر خوش آن ها را حس کرد. ایستاده با صلابت پشت میکروفون و منتظر یک اشاره است تا صدایش را بریزد روی حجم الکترونیکی اتاق ضبط. بچه های دیگر هم هستند. صدابردار یک دو سه را که می گوید، همه هدفون ها را روی گوششان می گذارند. یگانه دستش را با آن ناخن های مانیکور شده، حلقه می کند روی میکروفون استودیو و با ضرباهنگ دست رهبرشان لبانش را که درست مثل شکوفه های تازه انار است، نزدیک می کند به آن و کمی بعد اشاره دست می رود سمت او... . 

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

آن وقت است که شروع می کند به کُرخوانی. صدای زنگ دارش میپیچد در حجم استودیو و از میان سیم های باریک می گذرد و می رود در جان دستگاه های ضبط صدا می نشیند. از پشت شیشه می بینید که دستِ رهبر علامت ایست می دهد به او و ضبط کات می خورد. صداها قطع میشوند و توی ذهنش نمی فهمد کجای اجرا را اشتباه کرده اند که حالا صدابردار کات داده است. سی ثانیه سرش منگ و چشم هایش جیغزنان می شود. در اتاق ضبط باز می شود و آنها که بیرون بوده اند با کیک و شمع و خنده و شادی وارد اتاق می شوند. همه شروع می کنند به خواندن آن «تولدت مبارک» معروف. آن وقت یگانه بین بغض و خنده، میان لذت و تازگی، دست هایش را می گذارد روی چشم و می گوید: «باورم نمی شه... سه روز زودتر... جدی جدی سورپرایز شدم...» و بعد فکر می کند چه به موقع دست هایش را آماده خانمی کرد.

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

دست ها هر 21 تا 30 روز به مانیکور ساده احتیاج پیدا می کنند. این یعنی در این زمان ناخن های دست بلند می شوند و از سمتی گوشه های پوستی آنها هم رشد می کند و روی ناخن را می گیرد. در نتیجه ناخن ها شکل نامرتبی پیدا می کنند و شما نیازمند سوهان کشی آنها می شوید. از طرفی چون کوتیکول رشد کرده و روی بستر ناخن آمده، شکل کلی بستر ناخن بسیار کوتاه می شود. آن وقت دست شما حالت خانه ای را پیدا می کند که انگار هیچ کس گلدان هایش را هرس نکرده یا به تمیزی اش اهمیت نداده است.

فرانک لاک ماندگار می خواهد

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

عقیق هایی که سفارش داده بود، دیشب به کارگاه رسیدند. از توی پاکت بیرونشان آورده بود و چیده بود روی میز و زل زده بود به ترکیبشان. لاجوردها و فیروزه ها را هم از جعبه بیرون آورده بود و کنارشان چیده بود. بعد چند بار از زوایای مختلف به تصویر سنگ ها روی میز چوبی نگاه و برای هر کدامشان برنامه ریزی کرده بود: «این یکی به درد آویز می خوره... این باشه برای اون دستبنده که نمی دونستم چه طور تمومش کنم... این دوتا هم می تونن یه جفت گوشواره بشن...». آن وقت پیش خودش فکر کرده بد نیست برای اینستاگرام و فیسبوکِ کارگاه یک عکس درست و حسابی از این سنگ ها بگیرد.

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

همین که آمده بود میان خودش و سنگ ها، میان زنانگی و طبیعت، تصویرسازی کند و عکس را بگیرد، همین که دامن چین دارش را پوشیده بود برای هماهنگی با رنگ عقیق ها و تضاد با لاجوردها، چشمش افتاده بود به دستش که هیچ به کار عکاسی نمی آمد. تازه یادش افتاده بود که یک هفته قبل باید برای مانیکور و ژلیش ناخن دستش کاری می کرده و حالا دیگر فایده ای ندارد. دوربین و عکاسی را رها کرده و پناه برده به آرایشگاه اینترنتی کلون. آدرس کارگاه را برای مانیکور ژلیش فردا ثبت کرده در وبسایت و فکر کرده زمان استراحت کاری وقت مناسبی است برای مانیکور و ژلیش ناخن. حالا فرداست و بعد از آن است که آرایشگر کلون با فرانک خداحافظی کرده و در را پشت سرش بسته است. فرانک دوربین را روی سه پایه تنظیم کرده، دستش را از آرنج با آن ناخن های زرد و تازه روی میز چوبی گذاشته و دارد لاجوردهای ریز و درشت را روی میز و پوست دست و میان انگشتانش می چیند برای عکاسی. آبی لاجوردی در تضاد با زردِ ناخن هایش روی ذهن آرامش، خطی می نویسد: «به این می گن عکس...».

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

بعضی وقت ها هست که یک مانیکور ساده، برای دست آدم کافی نیست. یعنی دلت می خواهد رنگی هم به روزهای زندگی ات اضافه کنی. دوست داری ناخن هایت را لاک بزنی اما از طرفی هم فکر می کنی نکند با این همه کار و بار که سرم ریخته رنگ لاک ها زود از بین بروند. اینجا که می رسی، زمان انتخاب لاک ژلیش است که برای مدت طولانی از لاک زدن پیاپی بی نیاز و خیالت را حسابی راحت می کند. یک مانیکور به همراه لاک ژلیش را باید هر سه هفته یک بار تمدید کرد تا دست ها حالت زیبای خودشان را برای همیشه حفظ کنند.

مرجان دستش را بغل می کند

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

مرجان تنِ استخوانی اش را از آغوش دوستانه با پتوی نازک جدا می کند و روبه روی آینه می ایستد. از روی ساتن لباس خواب یشمی، نوک انگشتان دست هایش را کش می دهد روی گودی کمر، بعد آهسته آنها را حلقه می کند در هم و می برد بالای تنش. کش و قوسی در کشیده ترین حالت ممکنِ تن به خودش می دهد و نفس عمیقش را یکباره رها می کند. نرسیده به حمام، دکمه قهوه جوش را می زند که تا از حمام برسد قهوه اش داغ و خوش عطر منتظرش باشد. همین که قهوه را روی میز می گذارد و مجله اش را ورق می زند، همین که ساعت آن عقربه کوچکش را ول می کند روی 9 و بزرگ تری می رساند خودش را به 12، زنگ در صدایش را بلند می-کند که یعنی: «مهمان داریم...». آرایشگر کلون می رسد و پشت میز شروع می کنند با هم گپ زدن. از همه چیز روزگار. پارافین درمانی هر ماهه برای مرجان تنها لذت یک کار آرایشی نیست، وقت خوبی هم هست برای یکبار در ماه دیدن دوست چند ماهه اش. ظهر که می شود، وقت رسیدن دخترک به خانه، مرجان دست تازه اش را روی گونه لطیف دخترک می گذارد و خوش آمد مادرانه ای تحویلش می دهد. اِلنا با بینی کوچکش بوی کوچک تری می کشد از دست مادر و می گوید: «امروز خاله نسیم اومده بود؟!». مرجان خنده اش را با حالت ابروهایش تغییر می دهد که یعنی تو از کجا فهمیدی؟! النا کوله پشتی صورتی اش را روی زمین می گذارد و می رود سمت اتاق و می گوید: «بازم دستات پنبه ای شده... ».

 

مانیکور، پارافین درمانی، ژلیش ناخن، مانیکور ساده ،ناخن، لاک ژلیش، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

وقتی مانیکور با پارافین درمانی همراه می شود یعنی شما زنی هستید که متوجه اهمیت فوق العاده دست ها شده اید. پارافین درمانی یک روش درمانی برای تسکین دردهای عضلانی دست و لطافت بخشیدن به پوست است. هنگامی که پارافین گرم روی دست شما قرار می گیرد، گردش خون در زیر پوست افزایش پیدا می کند. درنتیجه پوست دست بسیار لطیف شده و منافذ آن بازتر از قبل می شود. به همین خاطر حالا شما دستی دارید که برای دریافت مواد مرطوب کننده موجود در پارفین، حاضر است. این کار در جوانسازی پوست دست هم بسیار موثر بوده و کمک می کند پوستتان بدون افتادگی و چروک باقی بماند. یادتان باشد که پارافین تراپی برای درمان دردهای مربوط به آرتروز و روماتیسم مفصلی معجزه می کند.

 

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

داستان دست ها

از انواع لاک ناخن بیشتر بدانید

آشنایی با ساختمان ناخن

پارافین تراپی پوست را رویایی می کند

همه آنچه باید درباره بادام و روغنش بدانید

پسندیدم 11

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 5

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

🌹🌹👌👌

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

كلون يعني فرار از ترافيك

مدیریت وب سایت پسندیدم 5

به به چه جمله ای

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

هیچ وقت به تصویر کلی دست ها با آن انگشتان مرتب و منظم و ناخن هایش دقیق فکر کرده اید؟! چه قدر به کارایی بیش از اندازه انگشتانتان در تمام زندگی فکر می کنید؟! ا

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

از اینکه مطلب را خوانده اید سپاسگزاریم

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

من از خدماتتان بهره بردم و خیلی راضیم. ممنون از شما

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

خیلی ممنون دوست خوبم. همراه باشید و پایدار.

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

خیلی خوبه

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

خیلی خوبه

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

وای چه داستانای با مزه ای ، خدمات ناخنتون عالیه من تجربه دارم

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

چه خوب که نظرتون جلب شده عزیزم. همراه کلون بمانید.

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

مانیکور ژلیش عالیه

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

مانيكور چه داستان زيبايي دارد

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

دوست خوبم همه سرویس های زیبایی ما قصه های خودشان را دارند. ما دوست داریم شما در کنار دریافت خدمات زیبایی با روایتی تازه و مخصوص زنان دنیای کلون با این خدمات آشنا شوید.

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

داستان جالب بود

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

منكه از كار كردن با كلون بسيار راضي وخرسندم ممنون از كامنتهاي خوب شما

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

دوست خوبم سپاس از لطف شما

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

سرويس دخي كلون عاليست از مديريت متشكرم

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

خوشحالیم که نظر شما جلب شده است دوست عزیز

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

خیلی خوبه که خدمات در منزل انجام میشه و با این همه مشغله کاری حداقل در زمان کمتری رو از دست میدم

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

چه خوب و عالی. خوشحالیم که همراه کلون هستید دوست عزیزم

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

ازاينكه ارايشگران كلون زحمت ميكشند ودر منزل خدمات ميدهند خيلي راحته

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

سلام. خوشحالیم که از خدمات کلون رضایت دارید دوست عزیزم.

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

عنوان مطلب و دوست دارم دستم را به تو مي دهم !

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

چه عالی :) با افتخار زیبایی دست های شما رو به عهده می گیریم دوست نازنینم.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

راجع به پدیکور کلون هم توضیح میدید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

سلام. دوست خوبم در همین وب سایت به نشانی ناخن> پدیکور بروید و همه توضیحات تکمیلی را در آن صفحه مطالعه کنید.

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

جالبه من دیروز پدیکور گرفتم با کفسابی، سایتتونو باز کردم گفتم چک کنم ببینم بیشتر ازم پول نگرفته باشید مطلبو خوندم! هم سرویسم باحال بود هم نوشتتون. دفعه بعد حتما اول مطلب سرویسی که میخوامو میخونم بعد ثبت سفارش، تو گوشی اما نمیتونم مطالبتونو بخونم!!!!!!!!چرا؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

سلام دوست خوبم. بله قیمت همه سرویس ها روی وبسایت و اپلیکیشن کلون درج شده تا شما بتونید با خیال راحت اقدام به سفارش اونها بکنید. مطالب روی تلفن همراه شما قابل خوانش هستند، اما در اپلیکیشن کلون دیده نمی شوند. لطفا با یک مرورگر وبسایت کلون را از روی تلفن همراه یا تبلت خود باز کنید و در صورتی که باز هم نتوانستید مطالب را مشاهده کنید با تلفن های شرکت در تهران تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

جوانسازى لازمه پوست دست ميباشد

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

عالی👍

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

میشه روی ناخن هامون فقط ژلیش خالی زد ؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

بله عزیزم. لاک ژلیش روی ناخن طبیعی هم قابل اجراست. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

اگه فقط پارافین تراپی و سوهان کشی بخوایم میشه؟هزینه اش چقدر میشه؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست خوبم باید سرویس پدیکور و پارافین تراپی رو انتخاب کنید که قیمتش بالای همین صفحه هست. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

یاسمین آژم پسندیدم 0 | پاسخ

خيلي عالي بود هم بسيار وقت شناس بودن هم كاملا تميز و مرتب

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بسیار خوشحالیم خانم آژم عزیز.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام