ماساژ ورزشی
ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی نیاز خاص اندام شماست. تنتان را دوست دارید؟! ماساژ فشاری، کف پا یا رفلکسولوژی و انواع ماساژهای گرم بدن شما را برای ادامه زندگی تر و تازه می کند.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات کلون باید کامل و به طور مستمر مطالعه شود. استفاده از خدمات کلون (برای سرویس دهنده و سرویس گیرنده) به منزله پذیرفتن تغییرات احتمالی در قوانین و مقررات است.

ماساژ فشاری

ماساژ فشاری

150,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ کف پا

ماساژ کف پا

120,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ گرم

ماساژ گرم

180,000 تومان

ثبت سفارش

ماساژ ورزشی یک شادابی واقعی است

حواستان را جمع کنید و فکر کنید که وقتی خسته هستید چه طور به خودتان کمک می کنید؟! پشت میز کامپیوترتان نشسته اید و کش و قوسی به تنتان می دهید و بعد دست هایتان را به هم می مالید! شاید دستتان را به سمت پاهایتان ببرید و آنها را هم کمی نوازش کنید. حالا به یاد بیاورید لحظاتی را که سرتان درد می کند. قبل از اینکه سراغ جعبه داروها بروید و یک مسکن برای خودتان پیدا کنید، چه می کنید؟! درست می گویید؛ دستتان را به سمت پیشانی و شقیقه ها می برید و شروع می کنید به حرکات نوازشی روی نقطه درد. هیچ وقت فکر کرده اید چرا این کارها را می کنید؟! چون نوازش و ماساژ پاسخ طبیعی مغز شما به احساس کسالت و خستگی است!

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

شاید همین که اسم ماساژ ورزشی به گوشتان می خورد، فکر کنید این نوع از ماساژ فقط مناسب ورزشکاران حرفه ای است. البته خیلی هم اشتباه نمی کنید. اصلا اسم این ماساژ از همین جا آمده و در ابتدا برای ورزشکاران طراحی شده است؛ اما ماساژ ورزشی و انواع مختلفش برای جسم و جان همه انسان ها لازم و دوست داشتنی است. چون باعث بهبود حرکات مفصلی و افزایش انعطاف پذیری عضلانی می شود و در نتیجه یکی از موثرترین راه های احیا و بازسازی عضلانی و ذهنی برای بدن است. حالا دیگر در دنیا ماساژ ورزشی نه تنها یک برنامه منظم و دقیق برای ورزشکاران حرفه ای است، بلکه می تواند به عنوان یک روش درمانی در کنار بسیاری از کارهای روزمره همه انسان ها، حضور داشته باشد. یعنی همان قدر که بدن یک ورزشکار به احیای دوباره و تازگی احتیاج دارد، بدن یک انسان غیر ورزشکار هم برای کنار آمدن با تمامی مشکلات روحی، هیجان ها و خستگی های فیزیکی به این نوع ماساژ احتیاج دارد.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

اگر دوست دارید خیلی بیشتر بدانید، باید بگویم برایتان که سابقه ماساژ ورزشی به دوهزار و هفتصد سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد؛ یعنی زمانی که ما اطلاعات کم و اندکی از زندگی مردمانش داریم. یعنی وقتی که طب چینی با نوع خاصی از ماساژ، موفق به درمان بعضی فلجی ها (غیر مادرزادی) در انسان شد. شما در کلون می توانید سه نوع از ماساژ ورزشی را دریافت کنید: ماساژ فشاری (شیاتسوماساژ کف پا (رفلکسولوژی) و انواع ماساژ گرم.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

ماساژ قبل از پیروزی برای دل آرام

صبح زود از خواب بیدار شده است. لباس هایش را برداشته و با ماشین آلبالویی عزیزش زده به جان خیابان و خودش را رسانده به باشگاه. این روزهای قبل از مسابقه، همیشه برای دل آرام آمیزه ای است از هیجان و لذت پیروزی.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

در راه مدام فکر کرده است لحظه ای را که روی سکو می ایستد؛ همان وقت که مدال را بر گردنش می اندازند و هزار بار هم حواسش را جمع کرده است که لبخندش را پشت فرمان کنترل کند. بعد رسیده است به باشگاه و تمرین های سفت و سخت بدنسازی اش را انجام داده است. بی انرژی که نه، کمی خسته شده است و همین که آمده وسایلش را بردارد و دوباره سوار آلبالویی جانش برگردد به سمت خانه، مربی از ته سالن داد زده است:« دل آرااااااااااااااام؟! کجااااا؟! مگه برای ماساژ صبر نمی کنی؟!».  دل آرام لبخندش را به قهقهه تبدیل کرده است و جواب داده: «نه!». آن وقت کمی جلو رفته و در ادامه آن نه قاطعانه توضیح داده است: «من توی اپلیکیشن کلون سفارش ماساژم رو ثبت می کنممممم.. بعد میان خونه.. بعد از ماساژ هم باز به استراحتم ادامه می دم...». آن وقت با همان خنده و شیطنت، موهایش را با کش بسته و از باشگاه بیرون آمده است.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

شياتسو (که در زبان ژاپنی معني فشار آوردن با انگشت است)، از زمان قدیم به امروز ما سفر کرده است و هرچند همان مدارهای اصلی طب سوزنی در بدن را دنبال می کند، اما نباید آن را با این طب اشتباه گرفت. ماساژ فشاری در واقع نوازش مسیرهای انرژی در بدن است؛ نقطه هایی که برای درمان، آرامش یا تسکین کاربرد دارند. در واقع ماساژور با شناخت کامل از بدن و نقاط مورد نظر در این نوع درمان و همچنین با اعمال فشار و لمس و نوازش آن منطقه مشکلات شما را از بدنتان دور می کند. مانند تمامی ماساژهای دیگر بخش روانی انسان هم در ماساژ فشاری بسیار اهمیت دارد. در نهایت پس از یک ماساژ کامل شیاتسو شما پوستی با طراوت و شاداب خواهید داشت که دیگر برای جوش مستعد نیست. از سمتی این نوع ماساژ در درمان تمامی مشکلات گوارشی بسیار موثر است. باور کنید یا نه این ماساژ موثرترین راه نجات از آسم های مزمن و مشکلات مربوط به حساسیت های فصلی هم هست.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

ماساژ قبل از عروسی برای ژاله

وقتی دخترش به دنیا آمد، میان آن همه هیجان سی سال قبل که برای مادر شدن داشت، حتی فکرش را هم نمی کرد که یک روز برای جشن عروسی دخترش این همه بدو بدو کند. ژاله مثل هر مادر ایرانی دیگری در این چند روز باقی مانده تا عروسی، روزی چند ساعت را مشغول خریدهای آخر برای خانه عروسکیِ دخترش می کند. به قول خودش در تمام این سال ها دخترش را در میان انبوهی از پنبه بزرگ کرده است و حالا هم که می خواهد به خانه خودش برود باید همه چیز زندگی اش مهیا شده باشد. با این همه خستگی این روزها هم یک واقعیت است. بعضی وقت ها برای پیدا کردن مثلا یک قوری فانتزی انقدر در خیابان و پاساژها راه رفته که احساس می کند، کف پاهایش دیگر جان هیچ کاری ندارند. چه برسد به پوشیدن کفش پاشنه بلند در شب رویایی عروسی نینا. برای همین است که روز قبل از عروسی یک ماساژور از کلون خبر کرده است تا با یک ماساژ رفلکسولوژی هم پاهایش را برای مادر عروس بودن آماده و هم لذت عروسی را با آرامش قبلش بیشتر کند.

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

ماساژ کف پا یکی از انواع ماساژهای ورزشی است که در ابتدای تولدش شاید فقط برای ورزشکاران اهمیت داشت. به مرور زمان و با شناخت بیشتر فواید این ماساژ در زمینه های مختلف درمانی، برای تمام انسان ها اهمیت پیدا کرد. ماساژ کف پا (رفلکسولوژی) یكی از ساده ترین راه ها برای رسیدن به آرامش عمومی بدن و رهایی از تنش های روزمره است. ماساژ کف پا و فشار آوردن های منظم به این نقطه از بدن با ایجاد آرامش و برطرف کردن استرس از روان و بدن به طور همزمان شما را برای فعالیت در روزهای بعدی، آماده تر می کند. در نتیجه خواب بهتری را تجربه خواهید کرد و چون سرعت گردش خون در کل بدن شما افزایش پیدا کرده است، حتما سیستم ایمنی قوی تری هم خواهید داشت. شاید باورش برای شما سخت باشد، اما ماساژ کف پا بهترین درمان مقطعی برای بیماری میگرن هم هست. اگر هم باردار باشید، می توانید از شر ورم پای مخصوص بارداری رها شوید.

ماساژ قبل از سفر برای رها

صبح ها موهای بلندش را شانه می کند و از اسپری مرطوب کننده اش کمی روی آنها می پاشد. بعد چشم هایش را جلوی آینه چند بار می بندد و دوباره باز می کند. یک وقت هایی موهایش را گیس می کند و دوباره پشیمان می شود. اصلا رها باید همیشه موهای رها داشته باشد. می نشیند کنار پنجره و شروع می کند به تفریحات اینستاگرامی اش. فکر می کند امروز برای فالوورهایش چه برنامه ای داشته باشد؟! لایک و کامنت ها را زیر و رو می کند. جواب بعضی ها را می دهد، به بعضی ها توصیه های آرایشی می کند، برای بعضی دیگر هم کامنت می گذارد. از بین دوستان اینستاگرامی اش یکی هست که این چند وقت دل رها را با خودش برده به ناکجا. کسی که انگار مثل هیچ کس نیست و خوب می داند با یک زن شیک و پیک مثل رها، چه طور باید رفتار کرد. مثلا همین امروز صبح یک دایرکت اینستاگرامی برای رها داشته است: «رها جان سلام. دیشب که صحبت کردیم، احساس کردم برای سفر کمی نگرانی. گفتی هواپیما همیشه حال و روز پاهات رو خراب می کنه. برای همین از آرایشگاه اینترنتی کلون یک سفارش ماساژ با روغن گرم برات ثبت کردم. یک شب قبل از سفر و راس ساعت 8 ماساژور میاد پیشت. این طوری هم آرامش بیشتری داری و هم نیازی نیست نگران هیچ چیزی باشی......».

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

ماساژهای گرم معمولا به مجموعه ای از ماساژ گفته می شود که در آن به وسیله گرم کردن عضلات، جریان خون را به نقاط مختلف بدن هدایت می کنند. ماساژ گرم با روغن، کمک می کند دست و انگشتان فرد ماساژدهنده، به سادگی روی پوست حرکت کند. روغن‌های زیادی هستند که برای این نوع از ماساژ توصیه می شوند و هر کدام خواص مشخص خود را دارند. گاهی هم ماساژور تشخیص می دهد که برای مشکل خاص شما باید از ترکیب روغن ها استفاده کند. در يكي دیگر از مشهورترین انواع ماساژ گرم به جاي استفاده از روغن‌هاي گياهي از شمع‌ هاي مخصوصی برای ماساژ استفاده می شود. در این شمع ها به جای استفاده از پارافین، روغن‌هاي طبيعي و خوش عطر همراه با انواع كره‌هاي گياهي استفاده شده است. شمع آب شده(با دمای دو درجه بیشتر از بدن شما) روي قسمت‌هاي مختلف بدن ريخته می شود و حركات ملايمی شبیه به ماساژ سوئدي تنتان را به اوج می رساند. خاصيت نرم‌كنندگي این کره ها پوست بدن را صاف و زيبا می کند و استرس را به کل از شما دور می کند. یکی دیگر از انواع ماساژ گرم، ماساژ به کمک سنگ داغ است. از شنیدن کلمه داغ احساس جلزولز نکنید. گرمای این سنگ ها فقط کمی بیشتر از بدن شماست. سنگ های ماساژ معمولاً از جنس سیاه آتشفشانی(یا بازالت) هستند و می توانند گرما را به خوبی انتقال دهند. ماساژور با کمک گرما و وزن سنگ ها (که در نرم کردن بافت بسیار موثر هستند)، حرکات تلفیقی ماساژ فشاری، سنتی تایلند و سوئدی را روی بدن شما پیاده می کند. همچنین سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی می شود.

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

چرا باید به ماساژ تن بدهم؟!

مکمل زینک زیبایی را به شما هدیه می دهد

دانه های بی نظیر روغن کرچک شما را زیباتر می کنند!

مانند پری روی آب شناور شوید!

پسندیدم 8

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ساعتهای کاری این عزیزان به چه صورت هست ؟ من خودم کارمندم و تازه 6:30 عصر میرسم خونه حالا نه فقط ماساژ بلکه همه قسمتها

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. وقت به خیر. آرایشگاه اینترنتی کلون، همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب، سرویس مورد نظر شما رو در زمان و مکان دلخواهتون به شما ارائه می کنه... اتفاقا کلون قصد داره برای شما عزیزانی که به علت مشغله کاری فرصت زیادی ندارید، آرامش و لذت خدمات آرایشی رو فراهم کنه. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

دلیل این همه داستان چیه که نوشتید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. این داستان ها برای مخاطبی نوشته شده که از خوندن مطالب تکراری در فضای اینترنت خسته شده و دوست داره با ادبیات جدیدی درباره خدمات زیبایی آشنا بشه. امیدوارم نظر شما رو هم جلب کرده باشیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با وجود بچه کوچیک داشتن واقعا همچین خدماتی بی نظیره

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. خوشحالیم که در کنار مادران ایرانی هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

كلون هميشه خوب بوده

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

در کنار همراهانی مثل شما همه چیز خوب پیش می ره دوست من

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

واقعا با خودشون تخت ماساژ میارن خونه؟؟؟ استاندارده؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم بر حسب انتخاب شما، ماساژورهای ما در منزل شما ماساژ با تخت یا روی زمین را انجام می دهند. بنابراین در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید درخواست ماسور به همراه تخت را هنگام هماهنگی تلفنی با همکاران ما در واحد پشتیبانی سفارش هماهنگ کنید. بله تخت ماساژ متحرک(پرتابل) درست همانند تخت های موجود در اسپا استاندارد است.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

سرویستون برای اطراف تهران چجوریه؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. در آبان ماه 98 آرایشگاه اینترنتی کلون در تهران، کرج و اصفهان فعال است. در صورتی که در شهرهای اطراف حضور داشته باشید می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا ما برای هماهنگی سفارش با شما تماس بگیریم. در نظر داشته باشید که برای سفارش اطراف این شهرها به جز هزینه نهایی فاکتور، هزینه ایاب ذهاب هم در نظر گرفته می شود.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مطالب جالبی بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

از حسن نظر شما ممنونیم

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

پكيج ماساژ لاغري ما عالي بود من كلي سايز كم كردم

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست خوبم ماساژ لاغری کلون یکی از پرطرفدارترین خدمات ماست. خوشحالیم که تجربه خوبی داشته اید.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

ماساژ زندگى دوبارس

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

واقعا همین طوره

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

ماساژ های کلون فوق العاده است

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

راستش خودمون هم همین نظر رو داریم ...

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

چه عالی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالی شما هستی دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ماساژ تو خونه !! آرامش ...

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

آره واقعا. خیلی خوبه تو خونه. بعدش دوباره آدم نمی ره تو خیابون. می تونی دوش بگیری، می تونی استراحت کنی، می تونی هرکاری دلت خواست بکنی :)

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من فکر می کنم برای خانمای خانه دار خیلی خوبه حداقل حین ماساژ کمی استراحت می کنن😊

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

آخ گفتی!!! از این زاویه که شما می گی هم نگاه می کنم، بیشتر عاشق ماساژ کلون می شم:)

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

واقعا فکر نمیکردم حتی بشه ماساژ رو خونه خودمون خدمات بگیریم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

هیچ کس تا قبل از آرایشگاه اینترنتی کلون همچین فکری نمی کرد:) تخصص کلون تبدیل رویاها به واقعیت هاست عزیز دلم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاش با این اپلیکیشن زودتر اشنا می شدم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

هیچ وقت برای تغییر سبک زندگی دیر نیست

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار کارا و مفید است. اما حیف که سرویس شما برای خانمها است

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

امیدوارم کسب و کارهای دیگه ای هم شروع به فعالیت برای آقایون کنند. ممنون که کنارمون هستید دوست عزیز.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ماساژ يك روش درمانيست

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله عزیز دلم. ماساژ بسیار لذت بخشه.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسيار برنامه

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام خسته نباشید سایت خوبی دارید موفق باشید

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنونم عزیز دل

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چه عااالیه ماساژ تو خونه،بعدشم میخوابیم راه نمیریم ،واقعاااا عالیه👌👌👌

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله واقعا عالیه... در خدمتتون هستیم. راستی بعد از ماساژ کلونی شما فقط بخوابید! ما خودمون چراغ ها رو خاموش می کنیم و آروم از در می ریم بیرون.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ممنون که اینقدر راحت و در دسترس هستین

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنون که برامون مهربون می نویسید عزیز دلم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

وای بقول شما آدم بوقت ها چقدر بدنش نیاز داره و امکان رفتن ب بیرون هم نیست و واقعا این سرویس کمک بزرگی میتونه باشه من که موافقم و بزودی ازتون میگیرم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من از خدمات ماساژ شما استفاده کردم و خیلی راضی بودم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

چه خوب. در خدمتیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

واقعا بايد كلون را انتخواب و امتحان كرد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

واقعا :) در خدمتتونیم دوست نازنینم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من عاشق این سرویس کلونم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

این سرویس کلون هم عاشق شماست.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ماساژ در واقع نوعی درمان برای بیماری جسم و جان هست.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله دقیقا همین طوره که شما می گین. خیلی هم لذت بخشه.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالی هستی دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چه جالب! نمیدونستم ماساژ ورزشی هم داریم.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله که داریم... خوبش هم داریم...

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام :)

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام ماساژور براى آقايون هم هست؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خدمات کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط خانم ها ارائه می شود

منو خانه وارد شوید ثبت نام