کوتاهی مو (کوپ مو)
کوتاهی مو (کوپ مو)

کوتاهی مو (کوپ مو)

کوتاهی مو برای هر فصلی مناسب است. همین حالا وقت تغییر مدل موهایتان رسیده است. اصلا کدام مدل کوپ مو می تواند شما را جذاب و زیباتر نشان بدهد؟! انتخاب با شماست!

رهایی از موخوره ها

رهایی از موخوره ها

موی شما هر شکل و جنس و اندازه ای که داشته باشد، ممکن است به موخوره دچار شود. برای رهایی از این مشکل باید بیشتر درباره موخوره بدانیم.

کوپ مو

کوپ مو

80,000 تومان

ثبت سفارش
کوتاهی مو

کوتاهی مو

50,000 تومان

ثبت سفارش
کوتاهی مو با ماشین به همراه براشینگ

کوتاهی مو با ماشین به همراه براشینگ

120,000 تومان

ثبت سفارش

برگ هایتان را هرس کنید!

اگر در شهرهای بزرگ زندگی کنید، برگ ریزان پاییز که از سرتان بگذرد، یک روز صبح که از خواب بیدار شوید و خیابان محل زندگیتان را از پشت پنجره نگاه کنید، روی زمین را شاخه های ریز ریز و انبوه شده بر هم پوشانده است. اگر در شهرهای کوچک تر و خوش آب و هوا هم زندگی کنید، هرس درختان جز نوید زمستان، گاه مژده رسیدن تابستان هم می دهد. انگار جهان اطرافتان برای تغییری دوباره خودش را یک سره عوض کند... و اگر شما برای طراوتتان ارزش قائل باشید، باید برگ هایتان را گاه به گاه هرس کنید!

کوتاه کردن شاخه های ما فصل نمی شناسد؛ اصلا مو هر جوری که باشد برای حیات خود نیاز دارد به این چیدن های پیاپی. چه از طرفداران موهای بلند و صاف باشید، چه از عاشقان همیشگی فر و پیچ های تاب در تاب، چه دل خسته موهای کلاسیک و کوتاه، همیشه و همیشه برای دل خودتان هم که نباشد، برای سلامت موهایتان کارتان به آرایشگری و کوتاهی و کوپ می افتد. اصلا از قدیم کوتاه کردن یکباره مو برای زنان نشانه تغییرات بزرگ هم بوده است.

«به این راحتی ها هم که نیست... من خیلی وقته که برای اینجور کارا وقت ندارم...»؛ «الان یه ماهه تصمیم گرفتم نوک این موهام رو بچینم، وقت نمی کنم... می دونم آخرش هم باید بگم مامانم بیاد کج کج زیرش رو برام کوتاه کنه...»؛ «تا وقتی کنکورم رو بدم فرصت نمی کنم برم آرایشگاه...»؛ «دلتون خوشه هااا؟» بله؛ دلمان خوش است. خیالمان هم تخت و راحت؛ چون ما در آرایشگاه اینترنتی کلون از همه بهانه های شما برای کوتاه نکردن موهایمان فاصله گرفته ایم:

آرایش، کوتاهی مو، کوپ مو، کوتاهی با ماشین، سلامت مو، براشینگ، کوتاه کردن مو

ترم آخر با بیست و چهار واحد که هشت تای آن پایان نامه است از یک طرف و طرف دیگر عروسی دخترخاله عزیزتر از جان که هنوز باورتان نمی شود کی انقدر بزرگ شد. چند شب پیش، درست نیمه های شب، لای تاریکی های خانه، وقت خواندن درس هایتان در نور پر رنگ چراغ مطالعه، چشمتان افتاده به یک دسته موخوره که کنار هم لای موهایتان جا خشک کرده اند. رعایت خواب پدرتان را کرده اید که جیغ بنفش نکشیدید؛ ولی غصه اش مانده در گلویتان. مادر هم چند بار گوشزد کرده که برای انتخاب مدل موهایش برای آن شب رویایی عروسی باید حتما کنارش باشید، حق هم دارد. ساعت نزدیک سه صبح شده! باید هرچه زودتر خودتان را از این همه استرس خلاص کنید. فکر این ها درس خواندنتان را هم مختل کرده است. خبر بد: «در این ساعت از شب، هیچ کس، در هیچ آرایشگاهی، بیدار و منتظر وقت دادن به شما نیست!»... خبر خوب: « آرایشگاه اینترنتی کلون ساعت نمی شناسد!

آرایش، کوتاهی مو، کوپ مو، کوتاهی با ماشین، سلامت مو، براشینگ، کوتاه کردن مو

»... ساعت نزدیک سه و ده دقیقه صبح برای فردا آرایشگاه کلون را خبر کرده اید. صبح از راه می رسد، آرایشگر زنگ خانه تان را می زند، موخوره هایتان را به زباله دان تاریخ می فرستد و با هم برای مادر مدل موهای بی نظیری انتخاب می کنید. خبر خوب تر: «راحت شدید!»

 

آرایش، کوتاهی مو، کوپ مو، کوتاهی با ماشین، سلامت مو، براشینگ، کوتاه کردن مو

برای همه خانم ها (به خصوص جوان ترها) کوتاه کردن مو از تصمیم های سخت روزگار است. آن هم اگر موهای بلندی داشته باشند که سال هاست قیچی نخورده و عمری پای بلند شدنش رفته است. موهای سارا از وقتی هجده ساله بوده تا امروز که تولد سی سالگیش را جشن می گیرد، کوتاه نشده است. سارا در تمام این سال ها موهایش را صاف و یک دست سشوار می کشیده و گاهی در یک مهمانی آخر هفته ای آن ها را در یک سمت شانه اش جمع می کرده و می بافته است. اما حالا در آستانه سی سالگی یک شبه به این نتیجه رسیده است که این من نیستم! موهای او با آن روحیه شلوغ و سرحال و با آن دنیای آبی فیروزه ای که در ذهنش دارد، حتما باید چیزی فراتر از این همه سادگی باشد.

شاید شما مثل سارا نباشید، شاید هم باشید... اصلا شاید چیزی باشید میان سارا بودن و نبودن. یعنی در حال حاضر که این مطلب را می خوانید، برای کوتاه کردن یا بلند نگه داشتن مو مرددترین زن دنیای اطراف خودتان باشید. صبر کنید... کلون تصمیم را برایتان آسان تر می کند:

چرا موهایم را کوتاه کنم؟!

کوتاهی و کوپ مو برای بسیاری از زنان یک جور تنوع دل چسب محسوب می شود؛

آرایش، کوتاهی مو، کوپ مو

اما جدا از این و مهم تر از همه چیز کوتاه کردن مو ، اهمیت دادن به بهداشت و سلامت مو و پوست سر است. متاسفم که این را می گویم ولی بر خلاف آنچه که از قدیم مادربزرگ ها به ما گفته اند، کوتاه کردن مو هیچ تاثیری در رشد سریع تر موهای شما ندارد؛ چون وقتی مو را کوتاه می کنیم، عملا نمی توانیم تاثیری روی فولیکول های مو در پوست سر بگذاریم. اما خبر خوشایند این است که کوتاه کردن مو چون باعث می شود ساقه موهایتان سالم تر باقی بماند، قطعا در سلامت مو موثر است. از سمت دیگر یادتان باشد که موخوره بلای جان مو است و باز یادتان باشد که موخوره هیچ چاره ای به جز کوتاه کردن ندارد. ماسک ها، روغن های گیاهی و درمان های خانگی بی شماری که برای درمان موخوره به شما پیشنهاد می شوند، فقط در صورتی کارساز هستند که بخواهید از ابتلا به آن جلوگیری کنید؛ پس اگر دچارش شده باشید، تنها راه نجات کوتاه کردن مو است. دکلره کردن های پیاپی یا فر کردن های غیر اصولی که در سال های قبل به جای کمک گرفتن از متخصص این کار، برای دل خوش شدن دخترعموی غیرحرفه ای تان انجام داده اید، چنان به بافت ساقه موی شما آسیب زده که رفته رفته جنس آن را نازک، ضعیف و شکننده کرده و حالا اگر کوتاهشان نکنید یک روز باید وقت برس کشیدن ، نمایش رقصیدن خرده خرده های موهای عزیزتان را که در هوا پخش می شوند، تماشا کنید!

 

چه قدرکوتاه کنم؟!

اگر موهایتان را خیلی کوتاه و به اصطلاح عامیانه پسرانه بزنید، دیگر خبری از گوجه کردن، دم اسبی، خرگوشی و بافت نیست.

آرایش، کوتاهی مو، کوپ مو، کوتاهی با ماشین، سلامت مو، براشینگ، کوتاه کردن مو

بنابراین باید بدانید که موهای خیلی کوتاه حداقل تا مدتی فقط به یک شکل و اندازه باقی می ماند و قدرت مانور شما منحصر به سنجاق سر یا تل می شود. در واقع اگر از عاشقان گیس و بافت هستید، این اندازه کوتاهی ممکن است شما را با مشکل روبه رو کند. با این حال به یاد داشته باشید که تغییرات اساسی از ویژگی های زنان مستقل است. از سمت دیگر بدانید که این نوع از کوتاهی برای هر جنسی از مو جواب می دهد؛ ولی موهایی که حتی در ریشه هم مجعد و فر باشد، نمی تواند به خوبی موهای صاف، با هر مدلی از موی کوتاه کنار بیاید.

 

اگر هنوز هم مردد هستید، دست نگه دارید و تغییر ناگهانی را فراموش کنید. همیشه برای کوتاه تر کردن مو فرصت هست. ابتدا موهایتان را از کمر به شانه برسانید و بعدتر برای کوتاهی بیش از اندازه و دو سه سانتی تصمیم بگیرید.

چه مدلی کوتاه کنم؟!

خانم ها روی موهایشان حساس هستند و کوتاه کردن مو مانند بسیاری از امور آرایشی دیگر حرکتی کاملا هنری است و قوانین خاص خودش را دارد. اگر این مطلب را تا اینجا خوانده اید و هنوز قانع نشده اید، شاید بد نباشد اصول تناسب چهره زنانه و مو را بیشتر بررسی کنیم. به طور کلی شکل صورت به چند دسته تقسیم می شود: صورت های مربعی، گرد، بیضی و لوزی. هر کدام از این چهره ها با مدل های خاصی از مو سازگار است:

پسندیدم 4

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من مدت طولانی است که دارم مطالب شما را دنبال می کنم. این مطلب جزء مطالب مورد علاقه من است.

کاربر مهمان پسندیدم 0

من هم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی خوشحالیم که نظر شما را جلب کرده ایم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اگر کوتاهی مو باماشین بخواهیم ولی براشینگ نه، چطور میشه ثبت کرد درخاستو

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام. دوست خوبم برای کوتاه کردن مو به کمک ماشین، موهای شما باید در صاف ترین حالت ممکن قرار داشته باشد؛ بنابراین قبل از کوتاهی با ماشین ما باید موهای شما را به کمک براشینگ صاف کنیم. در نتیجه سفارش کوتاهی مو با ماشین بدون براشینگ ممکن نیست.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام، من سفارش کوتاهی مو داشتم، مبلغ از حسابم کسر شد ولی ارور داد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. حتما بررسی می کنیم و بهتون اطلاع می دیم.

منو خانه وارد شوید ثبت نام