قوانین و مقررات
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات کلون باید کامل و به طور مستمر مطالعه شود. استفاده از خدمات کلون (برای سرویس دهنده و سرویس گیرنده) به منزله پذیرفتن تغییرات احتمالی در قوانین و مقررات است.

کلون چیست؟!

کلون چیست؟!

آرایشگاه اینترنتی کلون با نشانه گیری نوآوری در نحوه ارائه خدمات و مدیریت ارائه این خدمات در محل امن مشتری، آرامش و امنیت را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

شرایط و مقررات

 

ماده ۱ - تعاریف و اصطلاحات: اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است، دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- مشتری: افرادی که در وبسایت کلون اعلام نیاز به دریافت خدمات دارند.

۲-۱- مجری: افرادی که در وبسایت کلون به ارائه خدمات مشغول هستند.

۳-۱- کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به وبسایت کلون متصل و از خدمات این وبسایت به هر شکلی بهره­مند می‌شود.

۴-۱- شرکت: ارائه دهندۀ خدمات کلون.

۵-۱- خدمات: خدمات قابل ارائه در وبسایت کلون.

۶-۱- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از خدمات کلون در وبسایت کلون ایجاد می­ کنند.

۷-۱- اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از خدمات کلون دارند.

۸-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار کلون قرار داده می‌شود، مانند: شماره تماس، محل سکونت، پست الکترونیکی و غیره.

ماده ۲ - حساب کاربری

۱-۲- کاربر با ثبت نام در کلون می‌پذیرد که قوانین و مقررات کلون را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند لذا بهره­ گیری از خدمات وب سایت کلون به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲-۲- برای استفاده از کلون لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در کلون بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند، می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در کلون کنند. برای استفاده از کلون کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در وبسایت کلون ثبت کند.

۳-۲- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وبسایت کلون وارد کند.

۴-۲- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در کلون داشته باشد.

۵-۲- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در کلون یا سایر خدمات مربوط به کلون انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

۶-۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع کلون برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به کلون انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

۷-۲- کاربر حق ندارد اجازه استفاده یا انتقال حساب کاربری خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهد.

۸-۲- در شرایط خاصی ممکن است از مشتری برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار کلون قرار ندهد، کلون می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر خودداری کند.

ماده ۳ - استفاده از کلون

۱-۳- مجری متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات کلون از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.

۲-۳- جهت بهره­ گیری از خدمات کلون کاربر می‌پذیرد که از کلون برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.

۳-۳-مجری حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح و سایر اشیائی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.

۴-۳- مجری متعهد می‌شود هیچ‌گاه از خدمات کلون به صورتی که به کلون یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.

۵-۳- مشتری می‌پذیرد که کلون ممکن است از ارسالSMS  پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود.

۶-۳- مشتری می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که کلون در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات کلون قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۷-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات کلون به عهدۀ کاربر است.

۸-۳- کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات کلون، از مشتریان یا مجریان کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا مجریان در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین کلون خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا مجریان در خدمات کلون ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۹-۳- مجری می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، کلون را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.

۱۰-۳-کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در هنگام استفاده از کلون است.

۱۱-۳- مجری می‌پذیرد که متن حریم شخصی کلون را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.

۱۲-۳- مجری بدیهی است که می­پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را انجام دهد.

‌ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت

۱-۴- مشتری می‌پذیرد هزینۀ خدمات قبل از ارائه آن توسط کلون مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ خدمات نمی‌تواند داشته باشد.

۲-۴- پرداخت هزینۀ خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط کلون مشخص می‌شود، می­ تواند صورت گیرد.

۳-۴-مشتری می‌پذیرد هیچ­وقت به کلون درخواست ارسال نکند، مگر اینکه قصد استفاده از خدمات کلون را داشته باشد. مشتری درصورتی که نمی­تواند در زمان مقرر در محل انجام خدمات حضور داشته باشد بایستی حداکثر تا ۲ ساعت پیش از زمان مقرر درخواست را لغو کند.

‌ماده ۵ - مسئولیت کلون

۱-۵- کلون با تمام امکانات خود از جمله مدیریت امور مشتریان تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات کلون بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی­ ما بین آنها می‌کند.

۲-۵- کلون با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند خدمات با کیفیت به کاربران ارائه شود.

۳-۵- تمامی اطلاعات کاربران به­عنوان اطلاعات محرمانه نزد کلون محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.

۴-۵- چنانچه هر یک از کاربران کلون در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق مدیریت امور مشتریان مطرح و کلون پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات به­ عمل خواهد آورد.

۵-۵- کلون می­ پذیرد نحوه و شرایط ارائه خدمات و استفاده از وبسایت به صورت دقیق در اختیار کاربران قرار دهد.

‌ماده ۶ – مسئولیت کاربران

۱-۶- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران، ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و کلون می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی زیان دیده به ­عمل آورد.

۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار کلون شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و کلون اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۳-۶- مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری جمهوری اسلامی ایران برعهدۀ کاربران است.

 

‌ماده ۷ - قطع خدمات

کلون در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (مجری یا مشتری) می‌تواند برای کلون یا سایر مشتریان مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات کلون را دارد.

‌ماده ۸- توافق از راه دور

۱-۸-مشتری توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به کلون، از طریق سیستم رایانه‌ای کلون به­عمل آید و مشتری ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.

۲-۸- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.

۳-۸- مشتری می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف کلون به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود.

۴-۸- مشتری با عضویت در خدمات کلون قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

منو خانه وارد شوید ثبت نام