درباره ما
درباره ما

درباره ما

آرایشگاه اینترنتی کلون، برند خدماتی در حوزه زیبایی خانم های ایرانی است. کلون طیف گسترده ای از خدمات زیبایی را در زمان و مکان دلخواه به بانوان ارائه می کند.

درباره رژگونه چه می دانید؟!

درباره رژگونه چه می دانید؟!

اگر می خواهید بدانید که کدام رژگونه برای کدام رنگ پوست مناسب است، برس مخصوص رژگونه کدام است یا اینکه کجای صورت را باید رژگونه کشید، این مطلب را بخوانید.

«آرایشگاه اینترنتی کلون» یک برند خدماتی در حوزه زیبایی خانم ها، زیرمجموعه شرکت «کلون تجارت پیشگام» است. کلون در زمینه ارائه خدمات آرایشی و زیبایی بانوان فعالیت می کند. حساسیت در انتخاب متخصصین آرایشی، نوع متفاوت ارائه خدمات و دغدغه رفتاری از همان ابتدای کار در کنار دریافتِ مجموعه کاملی از خدمات آرایشی و زیبایی بانوان برای کلون اهمیت داشته است. در واقع ما در کلون با نشانه گیری نوآوری در نحوه ارائه خدمات و مدیریت ارائه این خدمات، همواره به دنبال فراهم کردن آرامش و امنیتی ویژه برای مخاطبان بوده ایم.

آرایشگاه اینترنتی کلون که از بهمن ماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است، طیف گسترده ای از خدمات زیبایی را در زمان و مکان دلخواه به بانوان ارائه می کند. مشتریانِ کلون با ثبت نشانی، انتخاب سرویس زیبایی، زمان و آرایشگرِ دلخواهِ خود به شش حوزه مو، ناخن، صورت، اپیلاسیون و کودک دسترسی خواهند داشت. ثبت سفارش با عضویت در وبسایت یا اپلیکیشن کلون، دسترسی آسان و سریع به خدمات را در یک بستر تعاملی فراهم کرده است. هزینه ارائه خدمات، وابسته به سرویس انتخابی و عرف سالن های آرایشی تعیین می شود؛ و مشتریان می توانند در کنار آسایش و راحتی دریافت خدماتِ کلون در منزل خود، در مقایسه با خدمات مشابه، آرامش بیشتری تجربه کنند.

گروه اجرایی کلون همواره برای تسهیل ارائه خدمات برنامه ریزی کرده و با دریافت بازخوردها از مشتریان و سرویس کارها، مدیریت کسب و کار را بهبود می بخشد.

 

 

معرفی همکاران مجموعه کلون:

 

 

منو خانه وارد شوید ثبت نام