معرفی کتاب «قدرت یک زن»
معرفی کتاب «قدرت یک زن»

معرفی کتاب «قدرت یک زن»

کتاب قدرت یک زن نوشته لوییز ال.هی و ترجمه علی ‌اصغر شجاعی اولین بار در سال 1391 توسط انتشارات نقش و نگار به چاپ رسید.

آشنایی با ساختمان ناخن

آشنایی با ساختمان ناخن

بافت و ساختار ناخن ها با بقیه بافت های بدن بسیار متفاوت است. برای آشنایی با ساختمان ناخن با ما همراه شوید

معرفی کتاب «قدرت یک زن»

کتاب «قدرت یک زن» چنان که نویسنده اش می گوید متنی برای دل و جرات دادن به زنان است: «می خواستم زنان بتوانند توانایی های خود را تشخیص بدهند و بتوانند از آن استفاده کنند. من باور دارم که زنان قادرند احترام به خود را در همه زمینه های زندگی به کار ببرند و در نهایت به یک نگرش تازه برسند. جهان امروز به جایی رسیده است که زنان می توانند سد محدودیت هایشان را بشکنند و به چیزی بیشتر از آنچه باور دارند، برسند.».

 

معرفی کتاب ، کتاب ، زنان ، تحول ، برابری حقوق ، انسان ، مردان زورگو

 

لوییز ال.هی معتقد است همه زنان، از ابتدای کودکی، یک احساس گناه را با خودشان حمل کرده اند. انگار آنها از سمت خانواده و جامعه برای نوع خاصی از عقاید و رفتارها برنامه‌ریزی شده اند: «بعضی از ما این نقش را با خرسندی بسیار پذیرفته ایم، اما بسیاری نیز این گونه نبوده‌ایم. زندگی در میان موج حوادث، ماجراهای عبرت‌انگیز و دوران تحوّل، تجلّی می یابد. ما در حال حاضر، در مرحله‌ای شگفتی از تحوّل به سر می بریم. در این میان، زمانی طولانی، زنان خلق و خو و اعتقادات مردان را می‌پذیرفتند. به ما گفته می‌شد، چه کارهایی را، چه موقع و چگونه می‌توانیم یا باید انجام دهیم. هنوز به یاد دارم که در کودکی به من آموخته بودند، همیشه دو قدم عقب‌تر از مرد راه بروم، به بالا نگاه کنم و از او بپرسم: «به چه چیز باید فکر کنم و چه کاری باید انجام دهم؟» امروز من وظیفه خود می‌دانم، به زنان کمک کنم تا هر آن طور که می‌خواهند و می‌توانند، باشند و در دنیای امروز، واقعا به برابری حقوق دست یابند...».

پیش از هر چیز همواره این نکته را در نظر داشته باشید که همه مربیان، تنها تخته شیرجه ای بر سر راه توسعه شخصیت شما هستند. این امر در باره من نیز صدق می کند. من درمانگر نیستم؛ کسی را درمان نمی کنم. من این جا هستم تا از طریق در میان نهادن نظرات خود، به شما در کشف نیروهای نهفته درون تان کمک کنم، تا زندگی را بر اساس خواسته های خود، سپری کنید. اکیدا به شما سفارش میکنم، کتاب های زیادی بخوانید و از آموزگاران بسیاری فرا بگیرید، زیرا هیچ انسان و هیچ دست