جشن عروسی شما با کلون رویایی تر می شود
جشن عروسی شما با کلون رویایی تر می شود

جشن عروسی شما با کلون رویایی تر می شود

با خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون برای مراسم جشن عروسی تان بیشتر و بیشتر آشنا شوید.

صفحه اصلی

صفحه اصلی

شبکه آنلاین خدمات خانگی کلون، قصد دارد در کنار چالش های زندگی روزمره آسایش و راحتی دریافت خدمات را در مکان و زمان دلخواه افراد ساده کند.

جشن عروسی شما با کلون رویایی تر می شود

تصمیم درباره زندگی مشترک یکی از آن تصمیم های بزرگ و جذاب است که در عین حال کار ساده ای هم نیست. با این حال همین که شما دست به انتخاب شریک زندگی تان می زنید، بحث جشن عروسی دلتان را قلقلک می دهد. اصلا کدام دختری را می شود شناخت که در چنین شرایطی به فکر بهترین و رویایی ترین نوع لباس و آرایشش نباشد؟! مگر می شود به ساقدوش هایش فکر نکرده باشد؟! برای همین است که ما در آرایشگاه اینترنتی کلون روزگارِ آغشته به عیشِ عروسی شما را ساده کرده ایم.

در ماه قبل از عروسی لباس شما آماده شده است و احتمالا شما مشغول رساندن کارت دعوت ها به مهمانانتان هستید. حالا حتما به دسته گل، ماشین عروس، چمدان، آینه و شمعدان، لوازم آرایشی و بهداشتی و… هم فکر کرده اید.

 کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی

در هفته قبل از عروسی آرایشگاه اینترنتی کلون برای شما دوبار ماساژ پاکسازی صورت ترتیب می دهد. می پرسید چرا؟! چون پوست شما باید برای آرایش روز عروسی کاملا آماده باشد. در این مدت خودتان هم تا آنجا که می توانید کافئین و نیکوتین را از برنامه غذایی روزانه تان حذف کنید تا از پف صورت در صبح عروسی تان جلوگیری شود. خواب و اب کافی را هم فراموش نکنید.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، صبح عروسی

دو تا سه روز قبل از جشن عروسی آرایشگاه اینترنتی کلون برنامه اپیلاسیون، وکس صورت و اصلاح ابرو را برای شما هماهنگ می کند. این یعنی همان طور که در خانه خودتان نشسته اید، آرایشگران کلون به خانه شما می رسند و برنامه پیرایشی شما را در آرامش خانه خودتان فراهم می کنند.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، اپیلاسیون، وکس، آرایشگر، پیرایش

آرایشگاه اینترنتی کلون بیست و چجهارساعت قبل از عروسی شما را به زیبایی ناخن هایتان اختصاص داده است. مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی لاک ژلیش و.... در این روز اگر منع پزشکی ندارید حتما از ویتامین های گروه ب استفاده کنید و غذا9ای سالم و مقوی بخورید.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی لاک ژلیش

صبح روز جشن عروسی قبل از هر چیز دوش بگیرید و یک صبحانه کامل بخورید. صبحانه شما که تمام شود همکاران آرایشگاه اینترنتی کلون برای آرایش و شینیون موهای شما از راه می رسند. یادتان باشد که حضور در خانه خودتان به شما کمک می کند برای رسیدن به برنامه عکاسی خسته نباشید.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، عکاسی

بعد از این لباس زیبای سپیدتان را به تن کنید و با خیال راحت منتظر داماد بنشینید. کار شما اما در این نقطه با آرایشگاه اینترنتی کلون تمام نمی شود. کلون باید درباره هدیه عروس، آرایشگر همراه و زیباییِ ساقدوشان هم فکری کرده باشد!

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، هدیه عروس ، ساقدوش

روز بعد از عروسی شما از کلون یک ماساژ ریلکسی حرفه ای و یک ساعته هدیه می گیرید. چون ما خوب می دانیم که این ماساژ چه قدر به جان یک عروس تازه می نشیند.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، ماساژ ، ماساژ ریلکسی

ساقدوش ها! معمولا چون لباس و گل دست ساقدوش ها را یکدست انتخاب می کنند بهتر است آرایش مو و صورت آنها هم یکدست باشد. برای همین کلون برای آرایش ساقدوش ها هم فکر کرده است. البته این را هم بدانید که این خدمات شامل حال نزدیکان عروس و داماد هم می شود.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی، ارایش ساقدوش، داماد

نگران تغییر آرایش مو و صورتتان هستید؟! آرایشگر همراه در آرایشگاه ما می تواند تا ساعت دوازده شبی که جشن برگزار می شود، شما را در مراسم همراهی کند.

کلون، آرایشگاه، آرایشگاه اینترنتی ، آرایشگاه اینترنتی کلون ، عروس ، عروسی، جشن عروسی

پسندیدم 3

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

چه عروسی بی دردسری باشه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

در خدمتتون هستیم دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

زمان عروسی مام از این امکانات نبود، خوش بحال تازه عروس ها

منو خانه وارد شوید ثبت نام