ماساژ ورزشی
ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی نیاز خاص اندام شماست. تنتان را دوست دارید؟! ماساژ فشاری، کف پا یا رفلکسولوژی و انواع ماساژهای گرم بدن شما را برای ادامه زندگی تر و تازه می کند.

پاکسازی پوست چیست؟!

پاکسازی پوست چیست؟!

همه به شما می گویند برای داشتن پوستی صاف و سالم باید به طور دوره ای پوست را پاکسازی کنید، اما هیچ کس گفته است چرا؟!

ماساژ فشاری

ماساژ فشاری

200,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ کف پا

ماساژ کف پا

150,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ گرم

ماساژ گرم

250,000 تومان

ثبت سفارش

ماساژ ورزشی یک شادابی واقعی است

حواستان را جمع کنید و فکر کنید که وقتی خسته هستید چه طور به خودتان کمک می کنید؟! پشت میز کامپیوترتان نشسته اید و کش و قوسی به تنتان می دهید و بعد دست هایتان را به هم می مالید! شاید دستتان را به سمت پاهایتان ببرید و آنها را هم کمی نوازش کنید. حالا به یاد بیاورید لحظاتی را که سرتان درد می کند. قبل از اینکه سراغ جعبه داروها بروید و یک مسکن برای خودتان پیدا کنید، چه می کنید؟! درست می گویید؛ دستتان را به سمت پیشانی و شقیقه ها می برید و شروع می کنید به حرکات نوازشی روی نقطه درد. هیچ وقت فکر کرده اید چرا این کارها را می کنید؟! چون نوازش و ماساژ پاسخ طبیعی مغز شما به احساس کسالت و خستگی است!

 

ماساژ، ماساژ فشاری، ماساژ کف پا ، ماساژور، رفلکسولوژی، شیاتسو، ماساژ ورزشی،کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

شاید همین که اسم ماساژ ورزشی به گوشتان می خورد، فکر کنید این نوع از ماساژ فقط مناسب ورزشکاران حرفه ای است. البته خیلی هم اشتباه نمی کنید. اصلا اسم این ماساژ از همین جا آمده و در ابتدا برای ورزشکاران طراحی شده است؛ اما ماساژ ورزشی و انواع مختلفش برای جسم و جان همه انسان ها لازم و دوست داشتنی است. چون باعث بهبود حرکات مفصلی و افزایش انعطاف پذیری عضلانی می شود و در نتیجه یکی از موثرترین راه های احیا و بازسازی عضلانی و ذهنی برای بدن است. حالا دیگر در دنیا ماساژ ورزشی نه تنها یک برنامه منظم و دقیق برای ورزشکاران حرفه ای است، بلکه می تو