ماساژ ریلکسی
ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

اگر از خستگی جانِ تکان خوردن هم ندارید، ماساژ ریلکسی تنها راه چاره است. جمع دانش و هنر دستان ماساژور هر جور تنشی را از شما دور می کند تا ریلکس ترین باشید.

آنچه باید درباره رژ لب بدانید

آنچه باید درباره رژ لب بدانید

تناسب رنگ پوست با رژ لب بسیار مهم است. از نحوه رژ لب زدن درست خبر دارید؟! خط لب را چه طور بکشید بهتر است؟!

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

250,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

200,000 تومان

ثبت سفارش

با ماساژ ریلکسی مانند پری روی آب شناور شوید!

یادش به خیر. وقتی کوچک بودیم و دنبال توپ توی کوچه ها می دویدیم؛ وقتی تمام لذت زندگی برایمان خلاصه می شد در شانه زدن موهای عروسکمان؛ وقتی بزرگ ترین مسئولیت تمام زندگی مان مسواک زدن بود و آن هم تک و توک خودمان را به خواب می زدیم که فرار کنیم از زیرش، یادش به خیر وقتی که تنمان راه می آمد با همه چیزمان. آن وقت ها همین که مادر دستی به سرمان می کشید و پدر موهایمان را نوازش می کرد، انگار دیگر هیچ چیزی از خدا نمی خواستیم و انقدر آرام می شدیم که خوابمان می برد. اصلا کی انقدر بزرگ شدیم که دیگر این نوازش های معمول به کارمان نیامد؟!

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

باور کنید یا نه، در دنیای آدم بزرگ  ها هم نوازش شکل و کارکرد جدید خودش را دارد. گوشتان را بیاورید جلو... جلوتر... حواستان را جمع کنید... داریم خودمان را برای ماساژ ریلکسی آماده می  کنیم. در واقع هر چه بزرگ تر شدیم و مسئولیت هایمان جدی تر شدند، تنش ها و اضطراب هایمان هم مثل علف های هرز دور و برمان را گرفت و از تنه و شاخه هامان بالا آمد. می گویید وقت ماساژ ریلکسی را ندارید! کار و فشار کاری امانتان را بریده است! خانه داری و فکر درس های بچه ها هوش را از سرتان برده است! نترسید. ما در آرایشگاه اینترنتی کلون همه این ها را می دانیم و برای همین ها کنارتان ایستاده ایم تا بتوانید بهترین ماساژ ریلکسی عمرتان را تجربه کنید:

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

در اوج کارهای روزمره، درست وقتی پروژه جدیدی را قبول کرده ای و می خواهی حرفه ای رفتار کنی، همسرت با اخم های در هم رفته و گوشتِ تلخ می رسد خانه. خبر کوتاه است و یک جمله ای: «صابخونه خونه رو می خواد...». با همین یک جمله سطلی از آب یخ روی مغزت می ریزد و در دلت چند بار می گویی: «ای وااااای...». به یک ساعت نمی رسد که خودت را جمع و جور می کنی و فکر می کنی باید از کجا شروع کنم؟! از آگهی ها خانه باب دلتان را پیدا می کنید و کم کم در عرض دو هفته دونفری تمام زندگی را در ابعاد مینیمال توی جعبه هایی که هنوز بوی موز می دهند، بسته بندی می کنید. صبح ها را اختصاص داده ای به جمع آوری و ظهر تا شب روی پروژه کار می کنی. شب همین که می آیی خمیازه ای بکشی برای خودت، یادت می افتد ناهار فردا را حاضر نکرده ای و دوباره از جا بلند می شوی. بعد به خودت قول یک ماساژ ریلکسی می دهی و بالاخره به هر زحمتی که هست و هر جور جان کندنی به خانه جدید می رسید و به قول مادرت آش و لاش می افتی یک گوشه دنج خانه. بدن درد و کوفتگی و بی خوابی سر شوخی را با اعصابت باز کرده اند و داری فکر می کنی شاید تنها راه چاره همان ماساژ ریلکسی باشد!... حالش را هم نداری؛ چون سخت ترین کار دنیا این است که بروی و خودت را به ماسور برسانی و ماساژ ریلکسی بگیری و بعد همین که چشم هایت غرق لذت و آرامش شد، وقت تمام شود و دوباره راه بیافتی در خیابان های شلوغ شهر به سمت خانه. ماساژ ریلکسی که هیچ اصلا انگار هیچ کاری نکرده باشی.

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

 

یک دفعه یاد آرایشگاه اینترنتی کلون می افتی. دستت را می کشی به یک گوشه و تلفنت را برمی داری و درخواست ماساژ ریلکسی را برای فردا ثبت می کنی. فردا از راه می رسد و ماسور کلون زنگ خانه را می زند و تنت را با یک ماساژ ریلکسی واقعی از این همه ناملایمت نجات می دهد. بعد خداحافظی می کند و وقتی می رود تو در خانه خودت، در لباس های راحتی ات و در رختخواب خودت دوباره خواب شیرین آرامش را بعد آن همه تنش تجربه می کنی.

ماساژ ریلکسی شاید تنها روش درمانی باشد که به کیفیت حال جسمی و روانی یک انسان به صورت همزمان اهمیت می دهد. حالا که تصمیم به تجربه اش گرفتید، بد نیست با سه نوع ماساژ ریلکسی در آرایشگاه اینترنتی کلون یعنی ماساژ تایلندی، ماساژ روسی و ماساژ سوئدی آشنا شوید:

ماساژ تایلندی: بر کول فیل های سفید تا سرزمین معابد دوان شوید!

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

حساب کنید یک روز که تمام عضلاتتان را خستگی پر کرده و هیچ کورسویی به سمت امید ندارید، همین طور که روی تختتان ولو شده اید، یک نور معجزه آسا از پنجره اتاق تو بیاید و گرمایش را پهن کند بر تنتان. بعد صدها فرشته کوچک با آن انگشتان ریز و گرمشان روی پوستتان رقص و پایکوبی راه بیاندازند. حدس شما درست نیست! از خواب و رویا و توهم حرف نمی زنیم! اینجا سخن از ماساژ تایلندی ست. ریلکس شدن با ماساژ تایلندی شاید آشناترین نوع ریلکسی برای گوش شما باشد. ماساژ تایلندی درواقع یک هنر شفابخش قدیمی برگرفته از طب سنتی چشم بادامی های عزیز است. جمله قبل چه چیزی را یادتان می اندازد؟! بله، هر چه از سمت چشم بادامی ها بیاید، اگر مستقیما به یوگا مربوط نباشد، قطعا آمیخته به مدیتیشن است و با روانتان سر و کار کامل دارد. باور کنید بیشتر از هزار سال است که در زیر پوست شهرهای تایلند، کنار چشمه ها و آب های جوشان با آن راهب های سخاوتمند نارنجی پوش، آدم هایی بوده اند که برای آرامش جسم و جان شما حتی بیشتر از خودتان فکر کرده اند. برای همین است که قوانین ماساژ تایلندی بارها و بارها تغییر کرده و در نهایت به شکل امروزی اش درآمده است. دارید پیش خودتان فکر می کنید:«ای بابا، یه خاله جان کَتی دارم که به اندازه هفت تا تایلندی ماساژم می ده...». آخرین بار را یادتان رفته؟! به همت دستان بی هنر خاله جان کتی، برادرتان سه روز از گردن درد نفس نمی کشید! راز بزرگی در میان نیست. بگذارید برایتان بگویم: « ماساژ تایلندی آمیزه ای از شخصیت شناسی، علم و هنر است.»؛ یعنی چون برای یک ماسور حرفه ای هنگام ماساژ تایلندی خطوط دهگانه بدن شما از همه چیز مهم تر است، اول مشکلات بدنتان را لمس می کند، بعد با استفاده از نیرو و دانش خود، انرژی مورد نیاز برای شاداب شدنتان را به شما هدیه می دهد.

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

اگر دنبال آرامش عضلات بدون فشار هستید، بهره بردن از جادوی ماساژ تایلندی بهترین پیشنهاد است.

در ماساژ تایلندی هنرمند اول با حرکات دست بدنتان را از سردی به سوی گرمی می برد و در نتیجه با افزایش جریان خون در عضلات بدنتان، موفق می شود غذای بیشتری به آنها برساند. وقتی ماهیچه ها غذای بیشتر و خوشمزه تری بخورند، آن همه اسید لاکتیک بی خودی که در خودشان ذخیره کرده بودند را دور می ریزند و شما خلاص می شوید.

تازه اگر لاکتیک زیادی هم در کار نباشد، با این غذارسانی به عضلاتتان فرصت جوان شدن داده اید و چه چیزی شگفت انگیزتر از این؟! آن همه کوفتگی بعد از کار سنگین روزانه، آن همه خستگی و کسالت بعد از دلخوری های ماه گذشته و آن همه بدن درد بعد از ورزش سنگین با یک ماساژ تایلندی واقعی با بدنتان خداحافظی می کند.

تازه لمس نوازشی پوست شما با روغن های گیاهی، به سلول های پوستتان هم کمک می کند خودشان را احیا کنند. تا یادم نرفته برایتان بگویم که وقتی ماساژ تایلندی می گیرید، به طور اعجاب آوری تمرکزتان برای کارها بیشتر می شود. از روی تخت هم که بلند شوید، حس می کنید باری از روی دوشتان زمین گذاشته اید!

 

ماساژ روسی: از خرسِ وجودتان عروسک روسیِ صدرنگ بسازید!

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

روی مبل نشسته اید و تمام حواستان را جمع تماشای سریال محبوبتان کرده اید که یک چیزی پشت کتفتان جیغ می زند. کمی خودتان را روی مبل صاف می کنید و خم می شوید که ظرف تخمه را از روی میز بردارید، دوباره پشت کتفتان یک چیز مشکوک جیغ می زند. مشغول تخمه خوردنید که درد می پیچد در همان نقطه و دست آخر تمام ملاحت و ظرافت زنانگی تان را در لحظه فراموش می کنید و داد می زنید: «آاااااااااای...». یک شبه که این شکلی نشده اید. رد پای مدت های طولانی بی توجهی به بدنتان را از همین جیغ و داد عضله ها می شود پیدا کرد. می دانم... لجتان از خودتان درآمده... احساس می کنید باید فکری به حال تنتان بکنید؟! یکی از پیشنهادات رویایی ما برای شما ماساژ روسی است. همان روس هایی که تا قبل از جنگ جهانی دوم مثل خیلی از شما فکر می کردند ماساژ لوس بازی ست!

بعد از جنگ کم کم به اهمیت ویژه آن در سلامتی و زندگی بخشی دوباره اش به جسم و روان پی بردند. بنابراین فیزیولوژیست های روس با مطالعات گسترده روی این هنر درمانی، به نتایج خارق العاده ای رسیدند. ماساژ روسی برای افرادی که به دردهای عضلانی مزمن دچار شده اند و خستگی های روزمره شان را مثل لباس های شسته نشده در یک گوشه رختکن تلنبار کرده اند روی هم، معجزه می کند. می پرسید چه جوری؟! این جوری که ماسور روان و جسم شما را در دست می گیرد، شما مثل مومی در دست او شکل می گیرید، کارتان با هم تمام می شود و شما آدم جدیدی می شوید که مدت هاست نبوده اید. این را می توان هنر ماساژ روسی هم اسم گذاری کرد.

اگر می خواهید جانتان را بسپرید به دست هنر ماساژ روسی، خوب است برایتان از سه مرحله رویایی اش بیشتر بگوییم. اول از همه درمانگر شما با نوازش های آرام و ریلکس کننده، بدنتان را آماده می کند. پس در مرحله اول ماساژ روسی عضلات شما کم کم گرم می شوند و حالت روحی تان هم آرام تر می شود. سفر به روسیه کلید می خورد. کمی بعد حرکات دست ماسورتان سریع تر و عمیق تر می شود. اینجای داستان گرمای بدنتان را بیشتر حس می کنید و با چشم های تان می بینید که هزار تکه دردِ رنگین کمانی از بدنتان بیرون می آیند و در حالی که دارند برایتان دست خداحافظی تکان می دهند از پنجره فرار می کنند. همین که آخرین درد را بدرقه کردید، ماسور دوباره شروع می کند به حرکات آرام تر تا به آرامش سلامی دوباره کنید. اگر دنبال ماساژ روسی هستید و می خواهید معجزه اش را روی بدنتان تجربه کنید، باید بدانید علاوه بر اینکه گردش خونتان بهتر خواهد شد، کیفیت دم و بازدمتان هم به طور چشم گیری تغییر می کند. تکنیک های ماساژ روسی  آنقدر ویژه و منحصر به فرد است که در هیچ سبک دیگری آن را ندیده اید؛ یادتان هم باشد که ادغام حرکات کششی و ارتعاشی این نوع از ماساژ با اصطکاکی که گرما را ایجاد می کند، روس هایی را که باید از سرما و یخ بندان محیطشان فرار کنند، دوباره به زندگی بر می گرداند، چه برسد به شما!

 

ماساژ سوئدی: وایکینگی آفتاب نیمه شب را از سربگذرانید!

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

 

عصر از سرکار یک سره به سمت باشگاه ورزشی رفته اید و با مربی تمرین کرده اید. پیاده به سمت خانه برگشته اید و همین که در را باز کرده اید پیش خودتان گفته اید:

«اگر هر کدوم از بچه ها رو یک زلزله 4 ریشتری هم در نظر بگیرم، قائدتا نباید همچین بلایی سر خونه می اومد...». آخر شب که آمده اید سرتان را روی بالش بگذارید، خوابتان پریده است و بیشتر از همیشه هشیارید. راستش را بخواهید خستگی وقتی پایش را از گلیمش درازتر کند، بی خوابی هم می آورد؛ اما می شود برای آخر هفته تان خودتان را به ماساژ سوئدی مهمان کنید. روغن ها و کرم های مخصوص ماساژ سوئدی وقتی با حرکات فوق العاده حرفه ایِ کششی، فشاری و لرزشی دستان ماسور به عمق پوستتان نفوذ می کنند، از این همه تنش و خستگی روزمره نجاتتان می دهند. شاید باورتان نشود ولی کیفیت خوابی که بعد از ماساژ سوئدی تجربه می کنید آن قدر با خواب های قبلی تان متفاوت است که تازه می فهمید تا حالا اصلا نخوابیده بودید. وقتی خواب بهتری نصیبتان شد، افسردگی هم سراغتان نمی آید و زندگی روی آبی آسمانی  اش را بهتان نشان می دهد. راستی! تا حالا چه قدر درباره کورتیزول شنیده اید؟! با یک سرچ اینترنتی ساده متوجه می شوید که مقصر اصلی تمام تنش ها و استرس های زندگی تان همین آقای کورتیزول است. برای همین ما در دنیای امروز همیشه نیاز داریم چیزی باشد که سطح کورتیزول بدنمان را پایین بیاورد!

تعجب نکنید، یکی از مهم ترین راه های نجات همین ماساژ سوئدی است.

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ تایلندی ،ماساژ سوئدی ،ماساژ روسی، آرایشگاه، آرامش عضلات، آرایشگاه اینترنتی، کلون

وقتی ماساژ سوئدی دریافت می کنید، علاوه بر آن آرامش روانی که باعث خواب بهترتان شده بود، خستگی، سفتی و گرفتگی عضلاتتان را از تنتان می گیرید و به سطل زباله می ریزید. تازه یک خبر خوب دیگر هم هست! سوئدی ها به مبتلایان میگرن و سردردهای عصبی بسیار فکر کرده اند و ماسورها در طراحی حرکات ماساژ سوئدی از روش هایی برای بهبود گردش خون در تمام بدن شما استفاده می کنند. شاید فکر کنید چرا؟! مگر ما برای آن ها چه کار کرده ایم که این همه محبت دارند؟! سوئد را به یاد بیاورید؛ با شش ماه شب و شش ماه روز! بی خوابی در نیمی از سال و پرخوابی در نیمه دیگر سال بزرگ ترین رنج انسان های آن سرزمین است. یکی از دیگر اثرات مهم ماساژ سوئدی سم زدایی از بدن است ؛ با این حال یادتان باشد اگر می خواهید نتیجه را بیشتر کنید بهتر است در بیست و چهار ساعت اول پس از این ماساژ مقدار زیادی آب بنوشید و از مصرف کافئین و نیکوتین خودداری کنید.

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

همه چیز درباره ماساژ سوئدی

ماساژ درمانی را بشناسید

صورت زیبا آسان به دست می‌آید!

روغن درخت چای معجزه طبیعت

پسندیدم 13

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قیمت ماساژاتون خیلی ارزونه

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم خیلی خوشحالیم که قیمت ها برای شما مناسب بوده... به دنیای زنان کلون خوش آمدید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چه جوری می تونیم ماساژ کادو بدیم به کس دیگه ای؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم سلام. لطفا با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه از طریق تلفن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. با تشکر.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قیمتها نسبت به جاهای دیگه گرون هستش

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

دوست عزیز شما خدمات برای آقایون هم دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط بانوان ارائه می شود.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام شما فقط ماساژور خانم دارید ؟ میشه یه آقای ماساژور برای خانمها بفرستید یا محدودیت دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط توسط بانوان ارائه می شود.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام شما فقط ماساژور خانم دارید ؟ میشه یه آقای ماساژور برای خانمها بفرستید یا محدودیت دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط بانوان ارائه می شود

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام . برای آقایون هم ماساژ دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط بانوان ارائه می شود

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام . برای آقایون هم ماساژ دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط بانوان ارائه می شود

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ماساژ بگيري تو خونه بارون بياد بري پشت پنجره با يك فنجون قهوه 😇😇😇

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

آره واقعا خیلی حال می ده

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ماساژوركلون آيا دستگاه خاصي همراه داره

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ماساژ ریلکسی کلون به کمک دست های حرفه ای ماسورهای کلونی و روغن های گیاهی انجام می شه دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خيلي اطلاعات جالبي بود ماساز را تا اين اندازه موثر نميدونستم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

تازه اگر بدونید تجربه ش چه قدر جذاب تره که دیگه نگوووو

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خيلي اطلاعات جالبي بود ماساز را تا اين اندازه موثر نميدونستم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

عالی بود . ممنونم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

عالی بود . ممنونم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

شما هم عالی هستید؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خود سوال رو یادتون رفت بنویسید!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من قبلا ماساژ ریلکسی در کشورهای دیگه گرفتم، میخوام حس خونگی ش را یا کلون تجربه کنم.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالیه. مطمئنم تجربه بی نظیری می شه براتون:)

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

امروز همکارم گفت تاحالا تایلند رفتی؟!؟ گفتم بابا اونجا که جای مرداست فقط🥶🥶 بعد گفت نه واسه ماساژ، فردا میگم تایلند چیه، کلون مید این ایرانه، دمتون گرم، چیکار باید بکنم ماساژ بگیرم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه قدر قشنگ بود جملاتتون. دلتون گرم که دلمون رو گرم کردید دوست نازنین کلونی :)

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

آیا قبل از سفارش اینترنتی ماساژ میتونیم بدونیم که ماساژورهاتون گواهینامه های لازم رو دارند؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله دوست نازنینم. یکی از مهم ترین گزینش ها برای انتخاب آرایشگران و ماسورهای کلون داشتن گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی ست. خیالتون راحت. اگر دوست داشتید بیشتر بدونید، حتما بهمون زنگ بزنید: 88863575 و 88835507

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

اين نوع ماساژ مناسب است امتحان ميكنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالیه. ما کنارتون هستیم عزیز دل

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من ماساژ پارو امتحان کردم بعداز یه پیاده روی طولانی واقعا معجزه می کنه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله ماساژ رفلکسولوژی یا شیاتسوی کلون بسیار پرطرفداره... در خدمتیم عزیزم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

پیشنهادم اینه که برای یکبارم که شده امتحان کنید تا نتیجه عالی شو ببینید

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه پیشنهاد جذابی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

برای اقایون متاسفم که نمی تونن از خدمات ماساژ کلون بهره ببرن

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

اما آقایون می تونن با سرویس های کلون خانم هاشون رو خوشحال کنن!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسيار عالي بود برنامه ماساژ درماني

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مناسب است با كلون اين روش رو امتحان ميكنم

منو خانه وارد شوید ثبت نام