جوانسازی صورت
جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

ماساژ جوانسازی به پاکسازی و آبرسانی پوست شما اهمیت می‌دهد. پوستتان در معرض آلودگی‌های مختلف است؟! برای سلامتی و شادابی پوستتان به ماساژ جوانسازی نیاز دارید.

مواد سالاد پوست شما را دوست دارد

مواد سالاد پوست شما را دوست دارد

می دانید برای داشتن پوست زیبا باید چه سبزیجاتی استفاده کنیم؟! محتویات سالاد روزانه که در خانه همه ما وجود دارد، پوست را زیبا می کند.

جوان سازی صورت

جوان سازی صورت

200,000 تومان

ثبت سفارش

صورت زیبا آسان به دست می‌آید!

صبح بیدار می‌شوید و مسواک را برمی‌دارید که به داد دندان‌هایتان برسید؛ یکباره چشمتان می‌افتد به صورتتان در آینه. پلک‌های بالایی پف کرده، زیر چشم‌ها گود افتاده... دست‌هایتان را بلند می‌کنید و چند ضربه‌ای به پوست صورتتان می‌زنید. چروک‌های ریز ریز دارند دور چشمتان، روی پیشانی و کنار لب‌ها شکل می‌گیرند. نه ممکن نیست. حق هیچ پرنسسی در جهان، داشتن همچین صورتی نیست. برای همین است که ماساژوها به دادتان می‌رسند تا پوستِ تاب‌دارتان را صاف و بی‌دغدغه تحویلتان دهند؛ چون ماساژ پاکسازی صورت برای هیچ زنی یک انتخاب نیست؛ این یک روشِ زندگی با تغذیه مناسب پوستی‌ست:

 

کلون، پاکسازی، جوانسازی ، ماساژ صورت،  رطوبت پوست ، آرایشگاه، استرس ، آرایشگاه اینترنتی ، کلون

 

هر روز همین حوالی صبح اکرم خانم را صدا می‌کند که بوم نقاشی‌اش را ببرد در تراس بزرگ و همان‌جای همیشگی روی سه‌پایه چوبی بگذارد. بعد رنگ‌ها را از جعبه پیدا می‌کند و صدایشان می‌زند: «یه تیوپ لیمویی کم‌رنگ و یه دونه کهربایی... سبز پُر رنگ... سبز یشمی رو کجا گذاشتم؟!... ایناهاش... اُخرایی برای در حیاط لازم دارم... برای شاخه‌های اون ارغوان چه رنگی می‌خوام؟! همممم... بنفش و بلوویولت...». آن وقت لیوان بزرگ قلموها را هم برمی‌دارد و با خودش می‌برد. بعد همین که می‌نشیند پشت بوم نقاشی و شروع می‌کند به جرعه جرعه نوشیدن از قهوه تازه دمی که اکرم برایش آورده، یادش می‌افتد باز هم پارچه پاک‌کردن قلموها را با خودش نیاورده. آن وقت است که دوباره مثل هر صبح دیگری داد می‌زند: «اکرم جووووون؟!».

کلون، پاکسازی، جوانسازی ، ماساژ صورت،  رطوبت پوست ، آرایشگاه، استرس ، آرایشگاه اینترنتی ، کلون

پریچهر تمام صبح‌هایش را به نقاشیِ طبیعت می‌گذراند. طبیعتی که بیش و کم از هما