اکستنشن مو (نصب یا ریموو)
اکستنشن مو (نصب یا ریموو)

اکستنشن مو (نصب یا ریموو)

اکستنشن مو تغییری یک شبه است. موهای کوتاه یا کم حجمی دارید؟! می خواهید برای یک مهمانی بزرگ متفاوت ظاهر شوید؟! اکستنشن مو به مو شما را زیباتر می کند.

خدمات زیبایی

خدمات زیبایی

خدمات زیبایی کلون در شش حوزه مو، صورت، اپیلاسیون، ناخن، ماساژ و کودک قابل سفارش در زمان و مکان دلخواه مشتری است.

اکستنشن مو 100 شاخه

اکستنشن مو 100 شاخه

150,000 تومان

ثبت سفارش
اکستنشن مو 200 شاخه

اکستنشن مو 200 شاخه

250,000 تومان

ثبت سفارش
اکستنشن مو 300 شاخه

اکستنشن مو 300 شاخه

350,000 تومان

ثبت سفارش

چه کسی می گوید مو یک شبه رشد نمی کند؟!

آدم شب روی تخت خوابش که دراز می کشد، تا چشم هایش گرم شود و خواب سراغش بیاید، هزار جور فکر و خیال می زند به سرش. اگر زن باشی، حتما یکی از این فکرها درباره «چی بپوشم»ها و «چه شکلی باشم»ها برای روز آینده است. کوپ مو، اکستنشن مو، نصب و ریموو، موهای بلند، چی بپوشم" ز طرف دیگر چون ناف زیبایی را با تنوع بریده اند، آدم دلش قیلی ویلی می رود برای هر روز یک جور جدید بودن. برای همین است که بعضی ها همیشه می ترسند موهایشان را کوتاه کنند. چون فکر می کنند اگر بخواهند با موی بلند در یک مهمانی ظاهر شوند، باید سال ها منتظر شوند. اشتباه دقیقا همین جاست!

حتما شما هم تجربه کرده اید آن روز را که بعد از یک ماه زندگی با موهای کوتاه، یکباره جلوی آینه خودتان را دیده اید و فکر کرده اید: «دلم برای موهای بلندم تنگ شده... کاش کوتاهش نکرده بودم...». اصلا مگر کدام ما هستیم که یک ماه بعد از کوتاه کردن یکباره موهایمان پشیمان نشده باشیم؟! با این حال هنر زیبایی همیشه به جای شما فکر کرده است تا دلتان نلرزد از اندازه موهایتان! یعنی همان قدر که حوزه آرایشی درباره کوپ مو کار کرده است، به فکر آن صبح پشیمانی هم بوده است. حالا می توانید یک روز با موی کوتاه و روز بعد با موهای بلند در مهمانی حاضر شوید. اگر هوس کرده اید موهای بلندتر یا پرپشت تر از همیشه داشته باشید، اکستنشن مو شما را به آرزویتان می رساند.

 

 

همین ده روز قبل بود که دکور اتاقش دلش را زد و تصمیم گرفت یکباره همه چیز را نو کند. پرده اتاق را سورمه ای کرد تا بتواند هر وقت که دلش خواست با نور خداحافظی کند. آن میز چوبی را از سمت راست اتاق برداشت و برد کنار پنجره. تختش را که در عرض اتاق بود به طول اتاق منتقل کرد و دست آخر چند روزی نفسش تازه شد از این همه تغییر. راستش را بخواهید شقایق عاشق تغییر و تنوع در همه جای زندگی است.

 

 

شاید برای همین است که دیروز صبح بیدار شد و همین که داشت به گلدان های کاکتوس ریز ریزش کنار پنجره آب می داد، فکر کرد: «نه... این جوری که نمی شه... باید یه تغییر اساسی به خودم بدم...». بعد همین که نشست روی مبل راحتی یشمی اتاق و لپ تاپ را روی پاهایش گذاشت، شروع کرد به ورق زدن صفحات مجازی مجله Modern salon... باور نکردنی بود؛ موهای هالیودی یکی از مدل ها آنقدر دلش را برده بود که باورش نمی شد بشود این اندازه شیک زندگی کرد.  بعد همین که آمد خودش را جای آن مدل بگذارد و سرش را تکان بدهد که موهایش را باد بلند کند و پخش کند در هوا، صدای قیچی آن روز وقت مصری زدن موهایش زیر گوشش پیچید. اما همین که آمد اخم کند و ابروهایش گره بخورند در هم، یاد آرایشگاه اینترنتی کلون افتاد.

شقایق صبح امروز میزبان آرایشگر کلون در خانه بوده است. حالا موهایش تا کمرش بلند شده اند و همین که در اتاق تنها می شود، سرش را تکان می دهد تا موهایش بلند شوند و تاب بخورند در هوا. بعد دلش آب می شود و ذوق تمام سلول های پوست صورتش را بر می دارد. شقایق سررسیدش را باز می کند تا یادداشت روزانه بنویسد: «تجربه بی نظیر اکستنشن مو بهم یاد داد هیچ وقت نباید نگران ریخت و قیافه م باشم..........».

 

 

 

گاهی دوست دارید قد یا حجم موی خودتان را افزایش بدهید. اکستنشن درواقع نصب مو به موی اصلی خود شماست. در آرایشگاه اینترنتی کلون بر اساس میزان مویی که دلتان بخواهد روی سرتان اضافه کنید، سرویس های 200،100 یا 300 شاخه را می توانید سفارش دهید. البته تهیه و خرید موهای طبیعی همرنگ با موی خودتان، بر عهده شماست. می پرسید چرا؟! چون بهتر است خودتان موهایی با رنگ دلخواه تهیه کنید. از وقتی آرایشگر به منزل شما برسد تا پایان کار اکستنشن شما بین 3 تا 5 ساعت زمان لازم دارید. آن وقت است که یک شبه موهایتان رشد می کند و وقتی خودتان را در آینه نگاه می کنید، دلتان ضعف می رود از این هم نشینی موهای اصلی و فرعی تان با هم.

هوس موهای بلند به سرش زده!

نگار در آخرین سه شنبه ماه گذشته، وقتی داشته موهای نیکی را لب استخر برایش می بافته، فکر کرده: «چه قدر دلم موهای بلند می خواد...». بعد نفهمیده چه شده که فکرش را بلند اعلام کرده و بچه ها پقی زده اند زیر خنده. پرسیده: «بچه ها به نظرتون اکستنشن کنم؟!» و نیکی جواب داده: «چرا نکنی عزیزم... آدم باید برای خودش همه کار بکنه... خیلی هم بهت میاد به نظر من...». برای همین است که دیروز میزبان آرایشگر کلون شده است و در مدت زمان یک صبح تا ظهر موهایش را به حوالی آرنج دستش رسانده. با این حال نگار پر از علامت سوال است. یک دنیا سوال از دوستِ کلونی اش پرسیده است و حالا که یک هفته از این تجربه جدید می گذرد، دارد جواب های آرایشگر را با تجربیات خودش مخلوط می کند تا مطلب جدیدی برای وبلاگِ زیبایی خودش بنویسد. دوست دارید شما هم در این باره بیشتر بدانید؟! با نگار همراه شوید:

بچه ها هفته قبل من به آرایشگاه اینترنتی کلون سفارش اکستنشن مو دادم و موهام رو یک شبه بلند کردم!!! خیلی بهم چسبید. کلی ذوق کردم. یه عالمه هم تجربه جدیدی بود برام. برای همین گفتم شاید بد نباشه یه کم از مراقبت های قبل و بعد اکستنشن براتون بنویسم، اونم نکته به نکته و مو به مو:

  • یک روز بعد از اکستنشن مو ممکنه اطراف ریشه موهاتون کمی احساس ناراحتی کنید. شبیه به زمانی که سنجاق سر زده باشید. هیچ نگران نباشید، این مساله به سرعت برطرف می شه. در واقع پوست سر شما داره یه وزن بیشتری از قبل را تحمل می کنه، پس باید یک شبانه روز بهش وقت بدید تا با این تغییر جدید کنار بیاد. راستی گاهی هم ممکنه خارش کوچیکی روی پوست سرتون حس کنید، ولی این هم تا 48 ساعت طبیعی ست.

  • مدت زمان موندگاری موهای اکستنشن شده بستگی به سرعت رشد موهای خودتون داره. ولی معمولا تا 3 ماه بعد از نصب اکستنشن اگه درست ازش مراقبت کنید، می تونید بدون مشکل و با موهای بلند یا حجیمتون زندگی کنین. هر روز باید صبح و شب موهایتان را شونه کنید. بهتره کار رو با یه شانه دندونه درشت و از قسمت پایین مو شروع کنید. البته برس های مخصوصی هم برای موی اکستنشن شده وجود دارد. روزی که من برای خرید مو رفته بودم، برس هم تهیه کردم.

  • بعد از نصب اکستنشن با توجه به میزان مویی که اضافه کردید بهتره مدت کوتاهی موهاتون رو شامپو نکنین. این مدت به کیفیت موهایی که تهیه کردید بستگی دارد. پس از آرایشگر درباره اش سوال کنید. بعضی ها یک سری محصولاتی برای شستن مو به شما پیشنهاد می کنن. شما می تونید از هر جور شوینده و نرم کننده ای استفاده کنین اما یادتون باشه استفاده از محصولات خاص موهای اکستنشن‌شده کمک می کنه برق موهاتون بهتر دیده بشه. حواستون رو جمع کنین و شوینده های حاوی سیلیکون نخرید؛ چون چسب کراتین رو از بین می بره. 

  • پس از اکستنشن برای خشک کردن مو باید از حوله کمک بگیرین تا نم موهاتون کامل کشیده بشه و بعد از فاصله 15 سانتی‌متری با سشوار موها رو خشک کنین.

  • هیچ وقت با موهای خیس یا مرطوب نخوابین. وقت خوابیدن باید موها رو بالای سرتون جمع كنین. قرار دادن این موها زیر سر، باعث نامرتب شدن و گره خوردن‌شون به هم می شه.

  • اگر به سردردهای میگرنی مبتلا هستین، اکستنشن مو به شما توصیه نمی شه.

  • برای رنگ کردن مو اگر مویی که خریدید طبیعی باشه، هیچ اشکالی نداره؛ حتی می تونین موهاتون رو بلوند هم بکنین!

پسندیدم 6

منو خانه وارد شوید ثبت نام