رنگ مو ساده
رنگ مو ساده

رنگ مو ساده

رنگ مو ساده زمان و مناسبت نمی شناسد. چه قدر به آراستگی چهره و موهایتان اهمیت می دهید؟! گام اول آراستگی و زیبایی، رنگ کردن موهای عزیزتان است.

مراقبت از پوست در زمستان

مراقبت از پوست در زمستان

روزهای آفتابی و خنک پاییز جای خودشان را به سرمای زمستان دادند. حالا وقت آن رسیده است که به فکر مراقبت از پوست در زمستان باشید.

دکوپاژ به همراه رنگ کامل

دکوپاژ به همراه رنگ کامل

300,000 تومان

ثبت سفارش
رنگ مو ریشه

رنگ مو ریشه

80,000 تومان

ثبت سفارش
رنگ مو کامل

رنگ مو کامل

200,000 تومان

ثبت سفارش

رنگِ زلف دل آرام، قرار از دل آرامم برد!

یادتان می آید وقتی که دستمان را می گرفتند و می بردند توی اسباب بازی فروشی برای خرید عروسک باربی؟! شما کدام را انتخاب می کردید؟! باربی های موطلایی؟! موقرمزهای لپ رنگی؟! مو مشکی های شرقی؟! اصلا دلتان می خواست کدامشان باشید؟! یادتان هست شانه زدن موهای عروسک؟! یادتان هست زل زدن به موهای تازه رنگ شده مادر؟! یا انتظار برای اینکه بالاخره به سن مجاز رنگ کردن مو از نظر مادرتان برسید؟!

اصلا صدای قدم زدن دندانه های برس لای مو، آن صدای دلنشین صبحگاهی برای گوش کدام زنی آشنا نیست؟! آدم همین که چشم باز می کند از خواب و بلند می شود از رختخواب، همین که آبی به صورتش می زند و تازه چشم های از خواب بیدار شده اش را در آینه می بیند، دستش می رود سمت برس و شروع می کند به شانه زدن. زن هرچه باشد و هر جور باشد، موهایش را حسابی دوست دارد.شانه، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق ساعت ها نگاه کردن به رنگ موهای براق و دلنشین هنرپیشه ها سرگرمی کداممان نیست؟! می دانی! تارهای باریک و انبوه مو در پیوستگی با پوست صورت، ما را معنی می کنند. انگار صورت شما بدون پوشش مو در اطراف شناسنامه ای بی عکس باشد که هیچ کس به رسمیت نمی شناسدش. رفیقتان می گوید: «اون شب توی مهمونی اون دختره که لباس یشمی پوشیده بود، یادته؟!»، شما می پرسید: «همون که موهاش فندقی بود؟!» و این شکلی ست که دختر مو فندقی برای ذهن ما آشناتر است تا لباس یشمی.

در یک مهمانی باشکوه، رنگ مو کامل در تناسب با رنگ پوست و لباس و آرایش است که شما را شاه نشین می کند. با این حال به همین سادگی ها هم که نیست. آرایشگاه رفتن پیاپی برای همیشه مرتب بودن رنگ موها دردسرهای خودش را دارد. صدایتان می آید: «خودم موهام رو رنگ می کنم!». باید برایتان یادآوری کنم خاطره تلخِ پارسال را که حالا خنده دار شده: رنگ را درست کردید، روی سرتان گذاشتید و وقتی به حمام رفتید و برگشتید موهایتان که رنگ نگرفته بود یک طرف، تمام در و دیوار حمام و روی میز را هم رنگ آمیزی کرده بودید!... بیایید باور کنیم که بعضی کارها را نمی شود خودمان برای خودمان انجام دهیم. رنگ کردن مو یکی از این کارهاست که هم برای به دست آوردن رنگ دلخواه روی زمینه موی شما نیاز به تخصص دارد و هم لازم است کسی وقت رنگ آمیزی به تمام نقاط موهای شما و پشتِ سرتان اشراف داشته باشد. می پرسید پس چه کنیم؟! جواب ساده است: آرایشگاه اینترنتی کلون همیشه کنار شماست! رژ لب، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق

آن روز در پاساژ وقتی رفته بود تا رژلب مارک دلخواهش را بخرد، همین که وارد مغازه شده بود، عطر انگوریِ موهایِ شرابی خانم مغازه دار زده بود توی مشامش... ماتش برده بود و دلش رفته بود. شیما هی فکر کرده بود: «چه طوری بپرسم ازش؟!»... آخر سر هم رژلب را خریده بود و لام تا کام نگفته بود و آمده بود خانه.شانه، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق، شیما شب وقت خواب روی تخت که لم داده بود هم هر چه به ذهنش آمد، سرچ کرده بود تا ببیند چه جوری می شود موهای آن رنگی داشت؟! باز هم هیچ نفهمیده بود. گوگل زحمت پیدا کردن هزار ترکیب رنگ مختلف را برایش ساده کرده بود، اما درک اینکه این رنگ ها روی مو مشکی خودش چه طور از آب در بیاید، کار خودش نبود. بالاخره دو روز بعد دلش را زده بود به دریا و وقتی باز به پاساژ مورد علاقه اش رسیده بود، وارد مغازه لوازم آرایشی شده بود و با خانم مغازه دار سر صحبت را باز کرده بود. از پشت شیشه های مغازه که به این گفت وگوی دونفره نگاه می کردی، چشم های گرد شیما را می دیدی و حرف زدن پیاپی خانم مغازه دارِ مو شرابی. نزدیک که می رفتی و صدایشان را می شنیدی خودت هم تعجب می کردی که یک فروشنده لوازم آرایش و رنگ مو برای یک مشتری بگوید: «من هیچ وقت خودم از این رنگ ها که می فروشم نمی برم به موهام بزنم.. بابا کار رو باید به کاردونش سپرد... آرایشگر اومد خونه و برام این رنگ رودرآورد...».

شیما همان جا با همراهی ساناز-دوست فروشنده اش- سفارش رنگ مو ساده را در آرایشگاه اینترنتی کلون ثبت کرد و کمی بعد با تلفن آرایشگر تماس گرفت. عکسی که از موهای ساناز گرفته بود را هم برای آرایشگر فرستاد تا عصر وقتی برای رنگ کردن موهایش آمد، رنگ موی مناسب را با خودش همراه بیاورد. شیما هیچ وقت این قدر از اینترنت ممنون نبود!

رنگ رخسار و رنگ جَعد!

حتما شما هم مثل همه زن های دیگر تجربه این را داشته اید که رنگی به موهایتان زده اید و اصلا به دلتان ننشسته یا رنگی زده اید و بعد اطرافیان بهتان گفته اند: «پوستت چه قدر تیره شده!». می دانم! حالا که تصمیمتان برای رنگ کردن مو، آن هم با کمک متخصص و قیمت مناسب کلون قطعی شده، ذهنتان گیج و ویج مانده که کدام رنگ را انتخاب کنم؟! اصلا چه رنگی برای من مناسب تر است؟! راستش را بخواهید گرچه می شود هر رنگی را هر وقتی از سال که دوست داشته باشید، انتخاب کنید اما رنگ مو کامل چیزی است که باید با رنگ پوست و چشم شما هم خوانی داشته باشد؛ این گیج و منگی فقط مختص شما نیست:

سیب سرخ

شیدا با آن پوشت روشن و چشم های سبز زمردی، از وقتی یادش می آید موهای به رنگ طبیعی خودش داشته و حالا که برای یک تغییر بزرگ آماده شده و قرار است خودش را خوشحال کند، جز ورق زدن آلبوم رنگ هیچ کاری از دستش برنمی آید. شانه، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق، سیب سرخ، شیدا حرفه ای ها معتقدند اگر کسی بخواهد با پوست روشن و چشم های رنگی، رنگ موی مناسب را پیدا کند، باید دست به دامن تضادها بشود. یعنی رنگ های تیره مثل قهوه ای و مشکی زیبایی صورت آنها را بیشتر از حد تصور می کند؛ اما اگر شما هم مثل شیدا از رنگ های تیره دل خوشی ندارید، باید سراغ انواع شرابی، فندقی و بلوند بروید. شاید بد نباشد اگر با آرایشگرتان درباره تنِ رنگ های قرمزِ مایل به بنفش هم مشورت کنید. البته ممکن است شما برخلاف شیدا تن صورتتان سرد نباشد؛ پس اگر پوست گرمی دارید و چشم هایتان هم رنگی نیست، رنگ های گروه عسلی، شیرینی صورتتان را همیشگی می کند.

زیتون سبز

وقتی هما کوچک بود، از رنگ پوستش هیچ دل خوشی نداشت. مادرش اما مرتب برایش شعری می خواند که می گفت سبزه ها خیلی هم شیک و باارزشند و در دل هما قندی آب می شد و لبخندی به لبش می آمد. یک بار هم موهایش را حسابی روشن کرد و به دو روز نکشید که دست به دامن آرایشگر، دوباره روی سرش رنگ تیره گذاشت. شانه، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق، زیتون سبز، هماحالا اما سال هاست موهایش را بلوند متوسط می کند. اصلا هما بعضی وقت ها که جلوی آینه می ایستد فکر می کند: «قبلا که موهام این رنگی نبود، چه شکلی بودم!». اگر شما هم هما هستید، رنگ های تیره و گرم برای موهایتان جلوه بیشتر و زیباتری دارد. راستش برای سبزه ها موی بلوندِ تیره و مشکی پرکلاغی غوغا می کند. اگر می خواهید زیبایی صورتتان با رنگ موهایتان جور دربیاید، رنگ های تیره از هر گروه را در اولویت قرار دهید. به خودتان لطف می کنید اگر سراغ طیف های سبز هم نروید؛ شما به اندازه کافی زیتونی هستید! اگر هم فکر می کنید پوستتان از هما هم سبزه تر و تیره تر است، دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای طبیعی خودتان پیشنهاد بی نظیری است.

گندم زرد

سمیرا، دختر گندمزارهای آفتاب خورده است و با آن پوست مایل به زردش، موهایش را شانه کرده در یک سمت صورت و دارد لای صفحات ژورنال لباس مادرش دنبال رنگ موی ویژه ای می گردد. بعضی وقت ها از دیدن بعضی عکس ها چشم های فندقی اش برق می زند و فکر می کند: «این یکی دیگه همونه که می خواستم...». اما دوباره می ترسد: «نکنه بهم نیاد!» ... اگر شما هم حال و روز سمیرا را تجربه می کنید، از میان طیف رنگ های مشکی تا قهوه ای متوسط، دستتان را روی هر رنگی بگذارید، خوشبخت می شوید. شرابی ها و بادمجانی ها و همه قرمزها هم چهره شما را شیک و وارسته نشان می دهد. اما اگر مثل خواهر سمیرا باشید و تنها تفاوتتان با او رنگ روشن چشم هایتان باشد، قهوه ای روشن و بلوند شِنی و متوسط معجزه زندگی شماست. یادتان باشد پوست شما بارقه ای از طلا را همیشه با خودش حمل کرده، پس با رنگ طلایی روی مو زرق و برق اضافه پیدا می کنید!

به ریشه هایتان جان تازه بدهید!

شانه، مو، رنگ موی ساده، دکوپاژ، رنگ ریشه، رنگ موی کامل، موهای براق، گندم زرد، سمیرا

راستش را بخواهید هر تار مو در چرخه طبیعی عمر خودش در ماه حدود 2 تا 4 سانتی متر رشد می کند. البته این مساله با سن و ژنتیک شما ارتباط مستقیمی دارد و ممکن است از یک نفر تا نفر بعدی متفاوت باشد. به هر حال این رشد چند سانتی متری، وقتی خودش را حسابی نشان می دهد که موهایتان را رنگ کرده باشید؛ روبه روی آینه انگشتان دستتان را لای موهایتان می برید و می گویید: «اوه اوه... ریشه هام دراومده!». رنگ آمیزی ریشه هایی که با باقی موهای شما هم رنگ نیستند، یکی از برنامه های هر ماهه همه عاشقان آراستگی ست. اگر موهایتان را رنگ کرده اید و حالا نیاز به رنگِ ریشه دارید، نگران نباشید چون آرایشگاه اینترنتی کلون حتی به اینجای داستان شما هم فکر کرده است. می توانید به سادگی هر زمانی را که دوست داشتید برای رنگ ریشه ها ثبت سفارش کنید و در آرامش منتظر از راه رسیدن آرایشگرتان باشید.

پسندیدم 2

منو خانه وارد شوید ثبت نام