مو
مو

مو

مو از مهم ترین اجزای صورت است. بلندی و کوتاهی، پرپشتی، رنگ، حالت، باز و بسته بودن مو که همه زیبایی شما را تضمین می کند به آرایشگاه اینترنتی کلون بسپارید.

نویسندگی به سبک اوریانا فالاچی

نویسندگی به سبک اوریانا فالاچی

اوریانا فالاچی را همه دنیا به مصاحبه های جنجالی اش می شناسند ولی برای زنان او نویسنده کتاب « نامه به کودکی که هرگز متولد نشد» است.

کوتاهی مو (کوپ مو)

کوتاهی مو (کوپ مو)

کوتاهی مو برای هر فصلی مناسب است. همین حالا وقت تغییر مدل موهایتان رسیده است. اصلا کدام مدل کوپ مو می تواند شما را جذاب و زیباتر نشان بدهد؟! انتخاب با شماست!

اکستنشن مو (نصب یا ریموو)

اکستنشن مو (نصب یا ریموو)

اکستنشن مو تغییری یک شبه است. موهای کوتاه یا کم حجمی دارید؟! می خواهید برای یک مهمانی بزرگ متفاوت ظاهر شوید؟! اکستنشن مو به مو شما را زیباتر می کند.

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو نمایشگر هویت و شخصیت شماست. برای یک تغییر راحت با نتیجه فوق العاده آماده اید؟! رنگ کردن مو دست شما را برای هرجور زیبایی که در ذهنتان باشد باز می گذارد.

احیای مو

احیای مو

موی شما همیشه به احیا نیاز دارد. انتخاب شما کدام است؟! ویتامینه، پروتئینه، کراتین یا ریباندینگ؟! احیا موی شما را برای همیشه ابریشمی می کند.

براشینگ

براشینگ

هرجور مویی، با هر قد و اندازه و هر سطح لطافتی، براشینگ لازم دارد. گندم زار موهای مبهم و گنگتان را با براشینگ به دشت گندم های متقارن و طلایی رنگ تبدیل کنید.

شینیون

شینیون

برای اینکه در مراسم ویژه آخر هفته با استایل فوق العاده ظاهر شوید، مجبورید فکری به حال موهای درهم و برهم تان کنید؟! شینیون هنر یونانی جان بخشی به موهای شماست.

بافت

بافت

تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد. انسان از ابتدای حیات به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندش بوده است. شما برای زیبا شدن موهایتان کدام بافت را انتخاب می کنید؟!

منو خانه وارد شوید ثبت نام